Anna Dereszowska w bolidzie Renault F1 Team!

Anna Dereszowska, Hubert Urbański i Olivier Janiak wzięli udział w specjalnym programie Feel It i osobiście poprowadzili bolid Formuły 1 Renault F1 Team. Program wydarzenia uświetnił swoją obecnością Robert Kubica, który służył radami w trudnych lekcjach opanowania sztuki prowadzenia samochodu F1.

Anna Dereszowska w bolidzie Renault F1 Team
fot. Renault

Program Feel It to wyjątkowy dzień z Formułą 1 organizowany przez zespół Reanult F1 Team. W ramach programu uczestnik przechodzi profesjonalne szkolenie prowadzone przez specjalistów i inżynierów zespołu, które pozwoli mu poprowadzić samochód Formuły 1 po torze. Tylko na ten jeden dzień zaproszona osoba wciela się w rolę kierowcy wyścigowego z pełnymi konsekwencjami tej decyzji. Wśród śmiałków, którzy zdecydowali się na udział w programie i przejażdżkę bolidem Formuły 1 na torze Hungaroring w Budapeszcie, znaleźli się m.in.: Anna Dereszowska, Hubert Urbański i Olivier Janiak. 

Przeczytaj też Motocainowe emocje z jazdy Formułą 1 podczas „Feel it”.
Aktorka przed jazdą bolidem Formuły 1.
fot. Renault

Perspektywa wcielenia się w rolę kierowcy Formuły 1 i doświadczenia wszystkich związanych
z tym wrażeń okazała się tym bardziej interesująca, że gościom podczas szkolenia towarzyszył sam Robert Kubica. Kierowca przyglądał się postępom zaproszonych gwiazd i udzielał rad związanych z prowadzeniem bolidu. Wyniki z przejazdów były analizowane przez specjalistów zespołu Renault F1 Team i porównywane z wynikami profesjonalnych kierowców F1. 

Poza testami samochodu Formuły 1, uczestnicy mieli do swojej dyspozycji przejazd samochodem Formuły Renault 2.0 oraz przejazd pasażerski w trzyosobowym bolidzie F1 kierowanym przez rezerwowego kierowcę zespołu Renault F1 Team. Goście mieli okazję doświadczyć również dużej prędkości podczas przejazdu z Robertem Kubicą w Nowym Renault Megane Trophy. Blisko 30 członków zespołu Renault F1 Team – instruktorzy, inżynierowie, mechanicy i fizjoterapeuci – zajmowało się uczestnikami, którzy na ten jeden dzień wcielili się w rolę kierowcy czołowego zespołu wyścigowego.

Najnowsze

Audi A1 i Justin Timberlake – pożegnanie

Przygoda Justina Timberlake'a z modelem Audi A1 dobiega końca, podobnie jak emocjonujące przygody Johna i Toni. Pora na ostatni odcinek "The next big thing".

Po sześciu tygodniach śledzenia losów Toni i Johna oraz przyglądaniu się debiutującemu już niedługo A1, ostatni odcinek rozczarowuje. Jest za mało samochodu, a za dużo fantazji. Chyba należy zgodzić się z opinią innych, że Audi robi lepsze samochody niż filmy.

Niemniej sama koncepcja, dobór aktorów i scenariusz (czasami) zasługują na uznanie. Marka wytycza nowe standardy reklamy pokazując, jak wiele można zdziałać interaktywnością i jak bardzo liczy się interakcja z potencjalnym klientem – zaciekawienie go, zaintrygowanie i przytrzymanie.

Co łączy Toni i Johna oraz jakie zadanie stoi przed naszym głównym bohaterem? Obejrzyjcie ostatni odcinek „The next big thing”, a wszystko się wyjaśni.

Do premiery nowego Audi jeszcze kilka miesięcy, pozostało więc oczekiwanie…

Najnowsze

Hyundai z wizytą w Harrodsie

Kto był w londyńskim Harrodsie wie, że to mekka zakupów, odstresowujący raj i świątynia dla wymagających klientów. Teraz zagościł w nim Hyundai!

fot. Hyundai

Obok jedwabnych i powabnych ubrań, apetycznego jedzenia i ekskuzywnych perfum, w Harrodsie – luksusowym i prestiżowym domu towarowym w Londynie – pojawił się biały Hyundai ix35.

Auto zagościło na witrynie ulubionego sklepu wszystkich Brytyjek w związku z rozpoczynającymi się w RPA mistrzostwami w piłce nożnej, których Hyundai jest sponsorem.
Południowokoreański producent podkreśla, że wybór lokalizacji nie jest przypadkowy i uważany za prestiżowy. ix35, zdaniem Tony Whitehorn, dyrektora zarządzającego Hyundaia w Wielkiej Brytanii, podobnie jak wszystko co dostępne na Knightsbridge, został zaprojektowany jako rzecz stylowa, o wysokiej wartości użytkowej i najwyższej jakości.
Hyundai zniknie ze sklepowej wystawy 14 czerwca, a do tego czasu towarzyszyć mu będą przedstawiciele marki, którzy nie tylko chętnie odpowiedzą na pytania potencjalnych klientów, ale i chętnie spiszą od razu zamówienie na auto. W Harrodsie cena klientów przerażać nie będzie, więc rezultaty mogą się okazać ciekawe.

ix35, który w europejskiej gamie zajął miejsce modelu Tucson, wszedł do sprzedaży w marcu bieżącego roku. W Harrodsie prezentowana jest jego najlepsza wersja Premium. Do tej pory na kupno Hyundaia ix35 zdecydowało się nad Tamizą ponad 2 300 klientów.

Najnowsze

Robert Kubica na torze w Poznaniu!

17 lipca, podczas N-gine Renault F1 Team Show, po raz pierwszy w Polsce tegoroczny samochód Formuły 1 zostanie zaprezentowany szerokiej publiczności na poznańskim torze wyścigowym. Bolid Renault F1 Team poprowadzi Robert Kubica. Wstęp wolny!

fot. Renault

Tor wyścigowy w Poznaniu zamieni się na jeden dzień w miasteczko sportów motorowych.
– Jazda bolidem Formuły 1 po torze w Polsce to spełnienie jednego z moich marzeń. Nie ma Grand Prix w Polsce, ale to co wydarzy się w Poznaniu, będzie tak bliskie tym wrażeniom jak jest to możliwe. Cieszę się na spotkanie z fanami. Będzie to okazja, żeby zobaczyć samochód F1 z bliska, a ja postaram się pokazać wszystkim, jak niezwykłe są te maszyny – mówi Robert Kubica.

Bolid Formuły 1 będzie jeździł po torze o długości ponad 4000 m, to więcej niż wynosi np. długość toru ulicznego w Monte Carlo.
– Świat Formuły 1 z bliska i spotkanie z jednym z najlepszych kierowców F1. Nie ma chyba nic bardziej ekscytującego dla fanów tego sportu – dodaje Agata Szczech z Renault Polska.

W programie przewidziano między innymi:

– przejazd bolidu Renault F1 Team
– przejazd bolidu Formuły Renault 2.0
– przejazd Megane Trophy
– prezentacje sportowych modeli Renault
– pit stop, czyli zmiana opon na czas, a także symulatory F1, konkursy i wiele innych atrakcji.

Miasteczko F1 zajmie powierzchnię prawie 50 tys. m². Wstęp wolny! 

N-GINE Renault F1 Team Show
Miejsce: Poznań, Tor Poznań
Data: 17 lipca 2010 r.
Godziny: 9.00 – 18.00

Organizator: Renault Polska, Sponsor tytularny: marka N-GINE 

fot. Renault

Renault jest kluczowym graczem w Formule 1 od ponad 30 lat – przez ten czas zespół zdobył 15 tytułów Mistrza Świata Kierowców i Konstruktorów. 

Robert Kubica już w wieku 10 lat miał na swoim koncie wiele osiągnięć jako kierowca gokartów. W 2001 roku rozpoczął przygodę z Formułą Renault 2000 Eurocup, a następnie zadebiutował w Formule 3. Sezon 2005 rozpoczął jako zawodnik World Series by Renault i zakończył z tytułem mistrzowskim. Nagrodą za to osiągnięcie był test z zespołem Renault F1 Team, który właśnie zdobył Mistrzostwo Świata F1. Sezon 2006 rozpoczął jako trzeci kierowca w barwach stajni BMW-Sauber, a pod koniec roku zadebiutował na torze. Od sezonu 2010 Robert Kubica jeździ w barwach Renault F1 Team. 

Najnowsze

Marcin Dorociński wybrał Leona

Jako filmowy podkomisarz Sławomir „Despero" Desperski, ścigał przestępców Polonezem w filmie „Pitbull". Znany z kilkudziesięciu ról filmowych, zarówno z ekranu telewizyjnego jak i kinowego, ostatnio m.in. w filmie „Rewers", Marcin Dorociński postanowił zamienić swojego Seata na... Seata!

fot. Seat

Co prawda zwykle piszemy raczej o kobiecych wyborach, ale zdarza się – zwłaszcza w przypadku niepodważalnie przystojnych mężczyzn – że nie możemy pominąć takich „motoryzacyjnych” informacji. Zatem oznajmiamy, że Marcin Dorociński właśnie przesiadł się do rasowego Leona.

– Jeszcze niedawno jeździłem Seatem Alhambra – mówi Marcin Dorociński. – Zżyłem się z nim i bardzo go lubiłem, ale przyszedł czas na zmiany. Postanowiłem przesiąść się do samochodu z większym pazurem. Seata jako markę polubiłem na tyle, że nie chciałem jej zmieniać. Po testach różnych modeli wybrałem 211-konnego model Seat Leon FR TSI z 7-biegową skrzynią DSG. Lubię Leona za jego sportowy charakter i niesamowitą wygodę jaka daje dwusprzęgłowa skrzynia DSG.

Gratulujemy wyboru!

Najnowsze