Anna Dereszowska ambasadorką Renault

Anna Dereszowska ambasadorką Renault

10 kwietnia 2018
1
Znana aktorka i wokalistka Anna Dereszowska rozpoczyna trzyletnią współpracę z firmą Renault. Jako ambasadorka marki będzie jeździła Renault Espace.

Anna Dereszowska jest wszechstronną aktorką i wokalistką, ale także prawdziwą miłośniczką motoryzacji. Uczestniczyła już w wielu wydarzeniach motoryzacyjnych, między innymi zasiadła za kierownicą bolidu Renault F1 Team. Współpraca z osobą, która podziela naszą pasję do samochodów, to prawdziwa przyjemność – mówi Agata Szczech, Dyrektor Komunikacji Renault Terytorium East.

Nowa ambasadorka Renault będzie użytkować Renault Espace w wersji Initiale Paris w kolorze Fioletowy Amethyste.

Uwielbiam piękne samochody, dlatego cieszę się, że mogę współpracować z marką, dla której tak ważny jest styl. Renault Espace, którym będę od teraz jeździć, to niezwykle eleganckie, luksusowe auto – mówi Anna Dereszowska.

Renault Espace jest vanem, którego komfortowe i przestronne wnętrze zostało wykończone materiałami dobrej jakości i wyposażone w pojemne schowki. Użytkownicy mogą korzystać z wielu udogodnień technologicznych, takich jak system Multi-Sense oferujący pięć różnych trybów prowadzenia samochodu, system Easy Park Assist i sterowane zawieszenie. Espace ma również aktywny regulator prędkości, który pomaga utrzymać bezpieczną odległość od poprzedzającego pojazdu, a Visio System zapewnia takie funkcje jak ostrzeganie o nadmiernej prędkości z funkcją rozpoznawania znaków, system kontroli pasa ruchu i automatyczna zmiana świateł drogowych na światła mijania.

    Komentarze

    malwa
    18 kwietnia 2018 14:26
    Ale super, zazdroszczę. Ostatnio na necie czytałam że z kolei pani Kurowska jest ambasadorką ssanga, nic tylko być aktorką ;)