Andrzejki w Motorista dla motocyklistek – relacja

Może nie było tak tłoczno jak w ubiegłych latach, ale te panie, które przyszły na andrzejkowe party do salonu Hondy Motorista nie żałowały. Wróżyły sobie z kart, z lanego wosku, uczyły się tańczyć salsę, a wszystko przy buzującym w żyłach grzańcu.

fot. Motocaina.pl

Kobiety z osobami towarzyszącymi, jeżdżące na jednośladach, czy też po prostu nimi zainteresowane, niezależnie od wieku, czy statusu rodzinnego (przybywały także z dziećmi), zjawiły się w minioną sobotę w salonie Honda Motorista, aby celebrować wspólnie Andrzejki. Organizator zadbał o jadło i wypitek. Aby rozgrzać towarzystwo na dobry początek zaserwował grzane wino. Do rytmu przygrywała skoczna muzyka, przez którą niejednej pani drgęła nóżka…

Jak zwykle kolejka ustawiła się do wróżki, która – jak to w andrzejkową noc – miała pełne „karty” roboty. Panie mogły dodatkowo skorzystać z własnej oceny tego, co po wylaniu gorącego wosku do zimnej wody im oczom się pokazało – interpretacji było mnóstwo.

Można też było zainteresować się wyborem odzieży i akcesoriów na przyszły sezon – tej nocy obowiązywały zniżki nawet do 80 procent! Dyskusjom o motocyklach nie było końca, a i zdjęć na wystawionych w salonie jednośladach nie brakowało. Główną atrakcją wydarzenia była jednak lekcja salsy, którą przeprowadziła profesjonalna para tancerzy. Najpierw pokazano zgromadzonym, jak ten rodzaj tańca powinien wyglądać, by później usiłować nauczyć chętnych podstawowego kroku.

Nawet Ci, którzy zarzekali się, że nie odstąpią od ścian i krzeseł, podjęli wyzwanie – tańczyli chyba wszyscy, a oczom obserwatorki z Motocainy pokazał się rozkołysany w biodrach tłum, który – gdyby nie obecność w około motocykli i kasków – swobodnie można by wkleić na fotkę z karnawału w Rio.

 

fot. Motocaina.pl

Ostatnim punktem programu, dla cierpliwych, było losowanie koszulek i czapeczek.

Dziękujemy wszystkim, którzy zjawili się w sobotnią noc w  Motorista – przyjemnie było spędzić z Wami ten andrzejkowy wieczór. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Imprezie patronował kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl

 

 

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze