Andrea Bate wybrana do akademii jazdy FIA

Ekskluzywna akademia FIA, skupiająca najlepszych adeptów sportów motorowych wybrała grupę młodych ludzi na nadchodzące szkolenie 2012.

Wśród grupy szczęśliwców znalazła się dwudziestodwuletnia Andrea Bate z Republiki Południowej Afryki. Ta młoda zawodniczka od trzech lat ściga się w swoim Volkswagenie Golfie I, zajmując wysokie pozycje w rajdach Goldwagen i Powerflow GTI. Teraz, po czterech dniach wyczerpujących kwalifikacji została wybrana z trzydziestki międzynarodowych zawodników jako jedyna kobieta w osiemnastoosobowej grupie.

Uczestnicy akademii FIA będą poznawać tajniki torów pod okiem byłego zawodnika Formuły 1, Alexa Wurza i jego ekipy Test and Training International. Dawny pilot zwycięskiego zespołu rajdowych mistrzostw świata, Robert Reid zadba o odpowiednie przygotowanie młodych kierowców do jazdy w terenie. Prócz tego uczestnicy akademii przejdą szereg warsztatów i kursów przygotowawczych w kwestii bezpieczeństwa, poprawy wyników na torze i psychicznego nastawienia do rywalizacji.

Andreę czeka emocjonujący rok – prócz praktyk w akademii studiuje dziennie kryminalistykę i pracuje jako manager w firmie montującej sportowe układy wydechowe. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki!

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze