Alpinestars Vika specjalnie dla pań

Vika  to nowa linia odzieży zaprojektowana przez  Alpinestars z myślą o motocyklistkach. Włoska firma proponuje kobietom kombinezon, rękawice oraz buty.

fot. Alpinestars

Największą ciekawostką tej premiery są buty, którym projektanci zafundowali obcasy, co jest niecodziennym zabiegiem w tej branży. Całość została utrzymana w jasnej kolorystyce, przełamywanej czarnymi wstawkami materiału. Jeśli zaś chodzi zaś o krój kombinezonu, zadbano, by podkreślał maksymalnie walory kobiecej sylwetki. Ponadto, dla zmaksymalizowania tego efektu, użyto elastycznej skóry, która nie odstaje od ciała.

Zapewniając dbałość o najdrobniejsze elementy wizualne, nie zapomniano także o bezpieczeństwie. Wynikiem tego jest obecność protektorów w kombinezonie, które znajdują się w miejscach najbardziej narażonych na uraz, czyli na kolanach, ramionach i łokciach. System ten działa tak, że w razie momentu zagrożenia ochronna pianka twardnieje, chroniąc wyżej wymienione miejsca.

To tylko jedna z wielu kobiecych twarzy tej firmy. Alpinestars produkuje również odzież dla kobiet do użytku codziennego, o czym pisałyśmy wcześniej tutaj.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze