Agnieszka Serafinowicz

Alpine z nowym, butikowym salonem w Warszawie, chętni na jazdę próbną? Zobaczcie świetne zdjęcia!

Otwarto nowy, butikowy salon Alpine w Warszawie, obok salonu Ferrari. Sąsiedztwo zobowiązuje.

Spis treści

Z myślą o fanach aut spod znaku Alpine, swoje podwoje otworzył warszawski salon tej marki – w wersji butikowej. To dopiero początek, w przyszłym roku powstanie tu multibrandowy obiekt, który będzie domem dla wszystkich hyper i super marek należących do portfolio Grupy Pietrzak.
Alpine już teraz zaprasza do korzystania z jazd testowych w Warszawie!

Alpine w Warszawie
Alpine w Warszawie (fot. Filip Blank)

Salon Alpine w Warszawie – nowe miejsce na motoryzacyjnej mapie Stolicy

Budowa nowego multibrandowego salonu Grupy Pietrzak zakończy się w 2024 r., jednak kultowe samochody Alpine można podziwiać i testować już teraz. Nowy, uruchomiony w Warszawie butikowy salon Alpine stanął obok salonu Ferrari przy ul. Wirażowej 21. Dotąd te sportowe auta, które stworzył francuski przedsiębiorca i pasjonat motoryzacji – Jean Rédélé – można było podziwiać wyłącznie w Katowicach.

Czemu zdecydowano się właśnie na taką formę? Wyjaśnia to Mateusz Widuch, marketing manager Alpine Pietrzak: „Zdecydowaliśmy się na wersję butikową, właśnie dlatego, aby miłośnicy Alpine, których w Polsce przybywa, już teraz mieli szansę na bliskie spotkania z marką w nowej lokalizacji„.

Alpine w Warszawie
Alpine w Warszawie (fot. Antoni Monserrat)

Salon Alpine w Warszawie – marka coraz wyraźniej angażuje się w motorsport

Rosnąca popularność, a przez to społeczność fanów marki Alpine, bez wątpienia wiążę się z jej powrotem do motor-sportowych korzeni. To nie tylko obecność zespołu BWT Alpine F1 Team, który zastąpił w królowej sportów motorowych zespół Renault, ale także prototypy rywalizujące w Długodystansowych Mistrzostwach Świata FIA WEC. Ponadto Alpine organizuje Mistrzostwa Europejskiej Formuły Regionalnej FRECA, bierze udział w rajdach (Alpine Rally) oraz organizuje puchar samochodów Alpine A110 – Alpine ELF Europa Cup – w którym bierze udział m.in. Gosia Rdest.

Alpine w Warszawie
Alpine w Warszawie (fot. Marcin Mroziewicz)

Salon Alpine w Warszawie – chcesz się przejechać?

Salon Alpine w Warszawie zaprasza wszystkich pasjonatów marki do zapisów na jazdy testowe. Docelowo w Warszawie dostępne będą wszystkie modele znajdujące się w ofercie Alpine – Alpine A110, Alpine A110S, Alpine A110 GT i topowe, najbardziej drapieżne, Alpine A110 R.

Alpine w Warszawie
Alpine w Warszawie (fot. Piotr Kaczor)

Salon Alpine w Warszawie – Galeria Alpine na warszawskich ulicach

Przy okazji ogłoszenia otwarcia nowego butikowego salonu Alpine w Warszawie, Grupa Pietrzak udostępniła piękne zdjęcia zawodowych fotografów: Filipa Blanka, Wojciecha Radwańskiego, Piotra Kaczora, Marcina Mroziewicza oraz Antoniego Monserrata, możecie je obejrzeć w poniższej galerii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze