Alpine A110 Legende GT. Powstanie tylko 400 egzemplarzy tego modelu

Dyrektor Generalny Alpine Patrick Marinoff zapowiada kolejny etap reaktywacji marki Alpine i prezentuje limitowany model A110 Légende GT. Légende GT zostanie wyprodukowane jedynie w 400 egzemplarzach.

Ta seria limitowana została opracowana na bazie istniejącej wersji A110 Légende. Specjalne elementy stylistyczne nadwozia i kabiny z pewnością przyciągną uwagę najbardziej wymagających amatorów sportowych samochodów.

Atelier Alpine to program personalizacji oferowany przez francuskiego producenta samochodów sportowych. Oprócz 29 nowych kolorów lakieru inspirowanych kolorami, które pojawiały się w modelach marki w przeszłości, Atelier Alpine oferuje także różne wykończenia obręczy kół i kolory zacisków hamulcowych. 

W 2020 roku seria A110 Color Edition została opracowana na bazie modelu A110S.Jest oferowana wyłącznie w kolorze Sunflower Yellow i będzie dostępna w sprzedaży do końca 2020 roku. Po zakończeniu sprzedaży ten unikatowy kolor nadwozia zostanie wycofany z oferty marki.

A110 Légende GT, A110 Color Edition i Atelier Alpine to projekty zrealizowane pod kierownictwem nowego Dyrektora Generalnego Alpine Patricka Marinoffa. 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze