Alicia Keys i Lewis Hamilton w kampanii nowego Mercedesa Klasy S "dba o to co ważne"

Alicia Keys i Lewis Hamilton w kampanii nowego Mercedesa Klasy S "dba o to co ważne"

14 września 2020
2
Niedawno swoją globalną premierę na cyfrowej platformie Mercedes me media świętował nowy Mercedes-Benz Klasy S. do kampanii komunikacyjnej wybrano 15-krotną zdobywczynię Grammy Alicię Keys oraz wielokrotnego mistrza świata Formuły 1 Lewis Hamilton. Co łączy ich z luksusową limuzyną niemieckiego producenta?

Kampania »Dba o to, co ważne« odwołuje się do tego, co ma w życiu największe znaczenie. Czyli do ludzi wokół nas – tych, którzy zawsze powinni być bezpieczni i dla których chcielibyśmy mieć więcej czasu. Pod tym względem nowa Klasa S oferuje idealne warunki swoim podróżującym: bezpieczną przestrzeń w atmosferze nowoczesnego luksusu. Przestrzeń, którą można cieszyć się wszystkimi zmysłami i która pozwala skupić się na tym, co w życiu ważne. To nasza definicja nowej Klasy S. – powiedziała Britta Seeger, członek zarządów Daimler AG i Mercedes-Benz AG odpowiedzialna za marketing i sprzedaż. Wizytówką naszej nowej luksusowej limuzyny są zaawansowane systemy bezpieczeństwa i komfortu, a także usługi tworzone po to, by ułatwiać naszym klientom życie.

Kampania nowej Klasy S koncentruje się na fundamentalnym znaczeniu autentycznej, odpowiedzialnej interakcji, która odzwierciedla ducha naszych czasów. Ambasadorami naszej kampanii i reprezentantami jej idei – »Dba o to, co ważne« – są światowe gwiazdy, takie jak Alicia Keys i Lewis Hamilton – powiedziała Bettina Fetzer, wiceprezes Mercedes-Benz AG ds. marketingu. Oboje wykorzystują swój głos, by przemawiać w imieniu innych i zajmować stanowisko w ważnych kwestiach, które kształtują nasze społeczeństwo.

Alicia Keys – amerykańska artystka, 15-krotna laureatka nagrody Grammy – to ceniona piosenkarka, autorka tekstów, a także aktorka i autorka bestsellerów „New York Timesa”, businesswoman oraz producentka filmów, programów telewizyjnych oraz broadwayowskich spektakli. Powszechnie znana także jako aktywistka społeczna. Wypowiada się w takich kwestiach jak sprawiedliwość społeczna i walka z HIV/AIDS.

Lewis Hamilton – brytyjski kierowca zespołu Mercedes-AMG Petronas F1 – jest sześciokrotnym mistrzem świata Formuły 1, a poza torem wyścigowym bierze aktywny udział w wielu inicjatywach społecznych poświęconych m.in. ochronie klimatu oraz w kampaniach przeciwko rasizmowi i wszelkim formom dyskryminacji.

Komentarze

Hunter
15 września 2020 09:52
Rzecz jasna kolor skóry nie miał tu żadnego znaczenia.
Hunter
15 września 2020 09:53
Rzecz jasna kolor skóry nie miał tutaj żadnego znaczenia.