Ala w projekcie Around the Dream – motocyklowej wyprawie dookoła świata!

Przedstawiamy Wam Alę - dziewczynę, która zasiadła na tylnym siedzeniu małego motocykla i ruszyła ze swoim chłopakiem w podróż życia - motocyklową wyprawę dookoła świata, której patronuje Motocaina.pl.

Para pochodzi z Zelowa. Razem jeżdżą już piąty rok. Alicja Berbelska jest absolwentką Politechniki łódzkiej – ukończyła matematykę. Lubi koty. Tobiasz Kukieła klnie jak szewc, jest cholerykiem i wydaje mu się, że czasem jest zabawny. Ukończył dziennikarstwo na SWPS we Wrocławiu.

Alicja będzie relacjonować nam swój wyjazd. Zobaczymy jak świat na motocyklu widzi dziewczyna, która – jak sama twierdzi – ze słowem przygoda nie obcuje zbyt często. Będzie to opowieść o kobiecej podróży, w której, jak to w życiu bywa, wszystko wygląda nieco inaczej, niż z męskiego punktu widzenia

17 listopada Ala i Tobiasz wsiedli do samolotu i polecieli do Ameryki Południowej. Pierwszym punktem ich wyprawy jest Brazylia, tam czeka ich poważne zadanie – muszą kupić motocykl. Będzie to sprzęt o pojemności – uwaga werble – 150 cm3!

Na początku stycznia, podróżnicy pojawią się w okolicach Rajdu Dakar, następnie pojadą na południe Ameryki Łacińskiej. Po okrążeniu kontynentu ruszą w stronę Kanady, a następnie pojadą do Azji, bądź Australii. Przed nimi długa droga najeżona wieloma przygodami, problemami i na pewno pięknymi chwilami.

Do śledzenia losów wyprawy zapraszamy również na: www.aroundthedream.pl lub do polubienia na: https://www.facebook.com/atdtour

René Rast po raz pierwszy poprowadził bolid Formuły E

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze