Aktorki połknęły bakcyla rajdowego – galeria

Niesamowitych emocji na pętlach Baja Gothica dostarczył kobiecy zespół, a jednocześnie uroczy, aktorski duet, startujący w barwach RMF Caroline Team - Ania Dereszowska i Daria Widawska, które podczas niedzielnej rywalizacji zajęły 8. lokatę.

fot. RMF Caroline Team
fot. RMF Caroline Team

– To był mój off-roadowy debiut. Wiem już, że jeśli będę miała kolejną możliwość takiej rywalizacji, na pewno wezmę w niej udział. Atmosfera w Teamie i na trasie była rewelacyjna – powiedziała z uśmiechem na twarzy Ania Dereszowska.

– Jechało nam się cudownie. W połowie się zmieniłyśmy. Taka jazda daje olbrzymia frajdę. Widziałam to także po Ani. Ona dziś połknęła off-roadowego bakcyla – dodała na mecie rozpromieniona Daria Widawska.

100% damski team niedzielną rywalizację ukończył na 8. lokacie.

fot. RMF Caroline Team

– Cieszy mnie postawa dziewczyn. To co dziś pokazały to było coś niesamowitego. Są po prostu fantastyczne – chwalił aktorski duet twórca RMF Caroline Team.

Także męskie załogi odniosły sukces – to ich drugi występ w tym sezonie i drugi raz na pudle. Załogi RMF Caroline Team wywalczyły dwa miejsca na podium w Baja Gothica 2010. Aleksander Fazi Szandrowski i Przemysław Niemyjski uplasowali się na 2. pozycji, a duet Rafał Płuciennik/Maurycy Wolny zdobył 3. miejsce.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze