Ewa Pertyńska

Akcesoria od Maybacha

Owocem współpracy producentów luksusowych aut – Maybacha i Mercedesa, oprócz modelu Mercedes-Maybach S-Class, jest nowa kolekcja „The Driver’s choice” – „Wybór kierowcy”. Znajdziemy w niej torby, okulary słoneczne i inne dodatki.

Maybach – Icons of Luxury („Ikony Luksusu”) tworzył tę kolekcję, by wykreować produkty najlepsze z najlepszych. To są słowa producenta, jak się mają do rzeczywistości, ocenić mogą użytkownicy.

Torby

Travel Bag, czyli torba podróżna, ma wymiary 60x40x29 cm. Składa się z przestrzeni głównej oraz dwóch zapinanych kieszeni. Można ją nosić za pomocą paska.

Small Travel Suitcase, czyli mała torba podróżna, o wymiarach 52x35x18 cm, wykonana jest ze skóry i rekomendowana jest na krótsze podróże. Przestrzeń główna jest podzielona za pomocą siatki, znajdziemy w niej również dwa skórzane paski do utrzymania ubrań w miejscu oraz zapinaną kieszeń. Po zewnętrznej stronie torby znajdziemy kolejne dwie kieszenie.

Torba na laptop i dokumenty Handbag The Icon I ma wewnątrz jedną, głęboką, zapinaną kieszeń oraz trzy mniejsze, otwarte, umożliwiające umieszczenie tam mniejszych przedmiotów. Oprócz tego dwa uchwyty na długopisy oraz haczyk na klucze. Fabrycznie dostępna w kolorze pomarańczowym, o wymiarach 40×30 cm.

Handbag Baroness I jest damskim odpowiednikiem Icon I, o tych samych rozmiarach i nieco inaczej ułożonych kieszeniach wewnątrz.

Soft Businness Bag jest nieco mniejsza (38×30 cm), również skórzana, z miejscami na dokumenty, długopisy oraz telefon.

Najmniejszy model, Messenger Bag, o wymiarach 25×35 cm jest idealny do przewozu dokumentów i wyposażony w regulowany pasek.

{{ gallery(1328) }}

Akcesoria

BMW X7 M50i

Wśród dodatków Maybacha znajdziemy skórzane paski w trzech długościach do wyboru – 90, 100 i 110 centymetrów. Co ciekawe i dość nietypowe, wyposażone są w szklane sprzączki.

Szklane są również męskie spinki do mankietów. Biżuteria z logiem Maybacha dostępna jest kolorze czarnym i srebrnym.

Kolejnym, rzadko spotykanym wśród samochodowych kolekcji dodatkiem jest wełniany koc.

Uzupełnieniem stylizacji przygotowanej przez Maybacha są okulary słoneczne, wykonane z egzotycznego drewna ze skórzanymi wstawkami.

 

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

A wygląda zupełnie jak jeden z niedoszłych modeli Lancia,

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

A wygląda zupełnie jak jeden z niedoszłych modeli Lancia,

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze