Akcesoria BMW dla motocyklistów – kolekcja 2015

Kolekcje akcesoriów BMW dla motocyklistów popularne są nie tylko wśród użytkowników jednośladów bawarskiego koncernu. Dzięki swej funkcjonalności, dobrej jakości i przyjemnej estetyce, zdobyły uznanie szerokiego grona odbiorców. Mamy dla Was przegląd kolekcji, oferowanej w roku 2015.

KASKI

Pierwszym produktem-nowością, jaki przedstawiło nam BMW jest kask GS. Jest to hełm typu enduro, czyli z wysuniętą szczęką, daszkiem i solidną wentylacją. W ofercie znajdują się również gogle, które są idealnie dopasowane do wspomnianego kasku. By idealnie zgrywać się z motocyklem, dostępne malowania są podobne do różnych wersji kolorystycznych jednośladów w ofercie.

KOMBINEZONY

Po raz kolejny BMW nie zawiodło nas w kontekście odzieży przeznaczonej do jazdy jednośladem. W tegorocznej ofercie znaleźć możemy, np. kombinezon TourShell. Jest to uniwersalny, tekstylny komplet, czyli kurtka z podpinką i spodnie. W roku 2015, kombinezon został udoskonalony o nowoczesne ochraniacze typu NP2. Dostępny jest dla pań i panów.

DoubleR, jak sama nazwa wskazuje, zapewne przyciągnie uwagę użytkowników BMW 1000 RR. Jednoczęściowy kombinezon sportowy o zaawansowanym systemie ochronnym.

Dla osób preferujących młodzieżowo kojarzący się styl casual, zaprojektowano przewiewny komplet Venting. Wykonano go z letniej tkaniny, która wygląda zupełnie jak jeans. Ten typ oferowany jest w wersji damskiej i męskiej.

W deszczowe dni spisać się może kombinezon, który nie pozwoli nam zmoknąć – CoverSuit. Jest to dodatek, który warto zawsze, by założyć go można jako ochronę, nawet na pełen strój biznesowy. O to by do celu dojechać suchym, zadba również komplet GSDry, dostępny w wersjach dla obu płci.

We francuskiej miejscowości wszyscy mieszkańcy będą jeździć elektrycznymi Renault ZOE

BUTY

Posiadają już tak zaawansowany kombinezon jak DoubleR, nie wypada dobrać do niego byle jakich butów i rękawic. BMW o tym nie zapomina i proponuje je również w tej sportowej wersji.

We francuskiej miejscowości wszyscy mieszkańcy będą jeździć elektrycznymi Renault ZOE

W ofercie pojawiły się również buty, które mogą być używane do szybkich wypadów. Chroniące kostkę a zarazem nie powodujące, że naszego sposobu chodzenia nie powstydziłby się sam Terminator – buty Ride. Hybryda odzieży typu Ride i Casual.

We francuskiej miejscowości wszyscy mieszkańcy będą jeździć elektrycznymi Renault ZOE

KURTKI

Skórzane kurtki w ofercie BMW, proponowane są w wersji Club, DoubleR i Race. Pierwsza z nich, to projekt dość klasyczny. Pozostałe dwie to odzież ochronna o typowo sportowym charakterze.

We francuskiej miejscowości wszyscy mieszkańcy będą jeździć elektrycznymi Renault ZOE

BIELIZNA

W ofercie BMW znajdziemy również szeroką gamę wentylowanej bielizny termicznej, dostępnej dla motocyklistek i motocyklistów. Producent proponuje również rozwiązanie, które ma zapewnić klimatyzowanie ciała w różnych warunkach pogodowych – odzież PCM, wykonana z wielofazowego materiału, którą zakłada się na bieliznę, a pod kurtkę czy kombinezon.

OCHRONA PRZED DESZCZEM

Przezorny zawsze ubezpieczony. To rozwiązanie każdy motocyklista powinien mieć zawsze przy sobie. Szczególnie, że zajmuje niewiele miejsca i zawsze musi udać się gdzieś je upchnąć. Pakiety RainLock i ProRain, czy ochrona przed deszczem.

e-Scrambler – elektryczny rower od Ducati

BAGAŻ

Bawarska marka nierzadko kojarzy się z podróżowanie. By dalekie wyjazdy były jak najbardziej komfortowe, trzeba się odpowiednie spakować. W tym pomogą proponowane bagaże. Np. plecak, który może być używany jako torba motocyklowa, Softbag dostępny w dwóch rozmiarach i rola bagażowa.

CASUAL

Dla wiernych fanów marki BMW,którzy nawet w dni „niemotocyklowe” lubią podkreślać swoje zainteresowania, producent oferuje odzież użytku codziennego. Dla osób ceniących wygodę kolekcja dostępna jest w wersji sportowo-funkcjonalnej – BMW Motorrad Dynamic Style. Jeśli stawiamy jednak na elegancję, marka proponuje wersję BMW Motorrad Roadster Style.

Znamy zdobywców Pucharu Polski w Motocrossie

 

Całą galerię zdjęć z kolekcji BMW Motorrad Lifestyle 2015 zobaczysz poniżej.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze