Agata Szczech i Beata Bublewicz docenione!

Dyrektor PR Renault Polska, Agata Szczech oraz poseł Beata Bublewicz zostały wyróżnione za długoletnie i efektywne działania na rzecz promocji problematyki bezpieczeństwa ruchu drogowego. Nagrodę specjalną wręczono podczas gali Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2011.

 

fot. Renault

Druga edycja gali Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, odbyła się w warszawskim hotelu Hyatt. Ideą gali jest wyróżnienie i nagrodzenie osób oraz instytucji zajmujących się promocją bezpieczeństwa ruchu drogowego, w pięciu kategoriach: osoba roku, organizacja pozarządowa roku, instytucja publiczna roku, firma roku oraz media roku. Podczas uroczystości jury przyznało również dwa wyróżnienia specjalne. Pierwsze otrzymała Agata Szczech – Dyrektor Public Relations Renault Polska, a drugie – Beata Bublewicz, Przewodnicząca Parlamentarnego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 

Agata Szczech z Renault Polska
fot. Renault

Jury tak argumentowało przyznanie nagrody Dyrektor PR Renault Polska: „za zaangażowanie i wybitne osiągnięcia w przeprowadzaniu częstych, przemyślanych i bardzo efektownych działań edukacyjnych z zakresu Brd wśród dzieci i młodzieży. Działania Renault cieszą się bardzo dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży a także nauczycieli, ponieważ uczą przez zabawę i są realizowane kompleksowo. Na szczególną uwagę powinna zasłużyć kampania „Bezpieczeństwo i mobilność dla wszystkich”. Jednym z celów projektu jest aktywne działanie dzieci zrzeszonych w Szkolnych Klubach Bezpieczeństwa na rzecz poprawy bezpieczeństwa w społeczności lokalnej – w szkole, jak i poza nią. Jednocześnie ma przyczynić się do wykształcenia w uczniach szkół podstawowych umiejętności podejmowania działań i inicjowania zmian oraz brania odpowiedzialności za swoje otoczenie.”

Druga nagroda została przyznana Beacie Bublewicz – Poseł na Sejm RP, inicjatorce i liderce pierwszego w historii Sejmu Parlamentarnego Zespołu ds. BRD, który powstał i funkcjonował w ubiegłej kadencji. Za konsekwentne i wielkie zaangażowanie w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa drogowego. Za zbudowanie koalicji instytucji, organizacji pozarządowych, firm i osób dla przeprowadzenia aktywności związanych z Dekadą Działań ONZ na rzecz BRD w Polsce i objęcie funkcji Koordynatora Dekady w Polsce.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze