Adam Małysz przed startem Hungarian Baja

Zawodnicy RMF Caroline Team - Adam Małysz i Rafał Marton przeszli obowiązkowy odbiór administracyjny, a ich Porsche poddane zostało badaniu technicznemu. Sprawdzicie jakie panują nastroje w zespole w przeddzień startu w Rajdzie Hungarian Baja.

Badania odbyły się w miejscowości w Győr i przeszły pomyślnie, obecnie samochód został odstawiony do Parc Ferme, gdzie pozostanie do czasu startu. Zobaczcie co w wywiadzie dla RMF powiedział Adam Małysz:

Najnowsze

„Odpicowany” Ford Focus

W szkockim mieście Glasgow grupa sześciu artystów ulicznych podjęła się stworzenia dzieła sztuki z Forda Focusa. Jak im się to udało oceńcie sami.

Artyści: Lyken, FiST, Syrkus, Rue 5, Death Rattles i Al White tworzący dla galerii niezależnych w sześć godzin zupełnie zmienili oblicze można powiedzieć nudnego Focusa.

 

fot. Ford

 

Samochód będzie teraz częścią  „Ford Centenary Tour” – wystawy ukazującej historię firmy w Wielkiej Brytanii oraz jej planów na przyszłość.

 

fot. Ford

 

Event rozpoczął się w ubiegłym tygodniu w Londynie i potrwa do 18 września. Wystawa odwiedzi 20 miejsc w Wielkiej Brytanii, a zakończy się w Goodwood Revival w Chichester, West Sussex.

 

fot. Ford

 

Najnowsze

Rolls Royce Phantom limitowana edycja z okazji Roku Smoka

Chociaż parametrami wersja limitowana nie będzie odbiegać od żadnej poprzedniej, producent zainspirowany zabytkami pekińskiego Zakazanego Miasta postanowił stworzyć kolejną jedyną w swoim rodzaju serię legendarnego Phantoma.

 

Rolls Royce Phantom „Dragon Collection”
fot. RR

Dla producentów luksusowych samochodów każda okazja jest dobra, aby stworzyć kolejną limitowanę edycję. Tym razem padło na rozpoczynający się w styczniu 2012 rok smoka.

Według horoskopu chińskiego znak ten jest odzwiercieleniem perfekcjonizmu, a ludzie urodzeni pod jego znakiem są nieugięci i odnoszą sukcesy czymkolwiek się zajmują. Pośród dwunastu znaków zodiaku są uważani za najbardziej ekscentryczne osoby. Czy tacy zdaniem producentów są właściciele Phantoma?

Z pewnością jest w tym trochę prawdy, w końcu nie każdy może pozwolić sobie na wydanie bagatela 200 000 złotych na auto, tylko dla tego, że w jego wnętrzu odnajdzie wyszywane ręcznie smoki oraz zdobioną deskę rozdzielczą i podświetlane ledami progi z napisem „Rok Smoka 2012″.

 

Najnowsze

Tom Cruise w bolidzie F1

Ekipa Red Bull Racing postanowiła posadzić za kierownicą swojego bolidu w Willow Springs Raceway w Kalifornii Toma Cruise'a. Aktor spełnił swoje dziecięce marzenie, a zespół... no cóż to się nazywa dobry marketing.

Tom Cruise poprawił swój czas między pierwszym, a ostatnim okrążeniem o 11 sekund.
fot. Red Bull

Cruise, który ma już na swoim koncie przygody ze sportem motorowym – zagrał między innymi rolę kierowcy NASCAR w  Days of Thunder (1990),- postanowił pójść o krok dalej i skorzystał z propozycji Red Bull Racing, zasiadając za sterami 850 HP bolidu F1.

Pod okiem samego Davida Coultharda podczas 7 godzinnego treningu zaliczył 24 okrążenia. Amerykańskiemu gwiazdorowi udało się nawet osiągnąc prędkość ponad 291 km/h na odcinku o długosci 2,5 km.

Coulthard był pod wrażeniem umiejętności aktora:
– Byłem naprawdę zaskoczony tym, jak szybko zaadoptował się w samochodzie. To bardzo dobry kierowca. Informacje jakie nam przekazywał, były zdumiewające biorąc pod uwagę to, jak skomplikowane jest prowadzenie samochodu Formuły 1. On naprawdę cisnął i nie odpuszczał. Zrobił na mnie duże wrażenie!

Najnowsze

Nowość od GIVI – kufer Monolock model B47 Blade

Niezwykle lekki, dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej, dający mozliwość schowania dwóch kasków - to wszystko zalety nowego kufra od GIVI - Monolock model B47 Blade. Zresztą zobaczcie sami!

Kufer Monolock model B47 Blade.
fot. Givi

Firma GIVI zaproponowała nowy model kufra Monolock model B47 Blade. Oryginalny wygląd to nie wszystko co powoduje, że ten kufer poprostu przyciaga wzrok. Dostępny do wyboru w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, szarym i  grafitowym. Dodatkowo bardziej wymagający mają możliwość zmiany kolorystyki panelu górnej części obudowy na czerwoną, granatową lub szarą.

Kufer jest bardzo lekki, przy wymiarach 340 mm na 570 mm waży zaledwie 3 kilogramy. Powierzchnia wewnętrzna to 47 litrów.

Jeśli to wszystko to za mało, zawsze można dokupić sobie możliwość zdalnego otwierania kufra przy pomocy pilota. Zresztą zobaczcie to sami:

Najnowsze