Paula Lazarek

Abarth 595 Hercules – zadziorny tuning za 86 tysięcy złotych?

Znany tuner zdradził jak będzie wyglądać Abarth 595 po kuracji w ich warsztacie. Pogea Racing lubi dokonywać dużych modyfikacji, tak, aby efekt końcowy był zawsze wow!

Abarth 595 Hercules zyskał 40 KM i 100 Nm. W seryjnej wersji model ten miał 180 KM i 250 Nm w wersji Competizione. Ten mały hot hatch może teraz osiągać „setkę” w zaledwie 6,2 sekundy, a prędkościomierz zatrzyma się na 232 km/h. 

Teraz nowy układ napędowy zarządzania silnikiem poprzez sterowany klapami wydech Monsterexhaust i 200-ogniwowy downpipe. Jeśli chcecie obniżyć temperaturę w komorze silnika zawsze możecie jeszcze dokupić izolację termiczną do wydechu. 

{{ image(33839) }}

Hecules jeździ teraz na zawieszeniu gwintowanym, które obnizyło hot hatcha o 45 mmm. Dodatkowo, doskonale prezentuje się na urodziwych, kutych felgach z oponami Michelin Pilot Sport 4S. 

Nowa nazwa Abartha, czyli Hercules sugeruje nam, ze samochód jest tak silny niczym mityczny bohater. Dlatego, tuner dodał takie solidne smaczki jak szersze błotniki, progi boczne oraz tylne skrzydło z włókna węglowego.

{{ image(33840) }}

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze