85 razy próbował zdać prawo jazdy – rekordzista?

Pewien mieszkaniec Woli Uhruskiej próbuje zdać prawo jazdy od 2013 roku. Za sobą ma już 85 egzaminów na prawo jazdy. Na razie bez skutku.

W niektórych WORD-ach trzeba kilka razy podchodzić do egzaminu, zanim uzyskamy upragnione prawo jazdy. Najczęściej kursanci są oblewani na placu manewrowym lub na trasie egzaminacyjnej. Jednak pewien mężczyzna po 85 podejściach do egzaminu nie zdołał zaliczyć teorii. 

Jak podaje Kurier Lubelski, mieszkaniec gminy Wola Uhruska w powiecie włodawskim nie potrafi sobie poradzić na egzaminie teoretycznym. Przypominamy, że do zaliczenia jest potrzebne 68 poprawnych odpowiedzi na 74 wylosowane pytania. Dopiero wtedy można podejść do egzaminu praktycznego.

Kursant męczy sie już od 2013 roku, kiedy próbował 24 razy zdać test. W roku 2014 podchodził do niego 31 razy. W kolejnych dwóch latach miał za sobą 17 i 7 podejść. W sumie daje to 75 podejść do egzaminu, który ani razu nie zakończył się pozytywnie. Za każde podejście do egzaminu teoretycznego trzeba zapłacić 30 zł, a więc łatwo policzyć, że zainwestował już 2550 zł. 

Ciekawe czy promocja związana z 13. niezdanym egzaminem jako gratis działa przy takich wielokrotnościach?

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Mam pytanie. Kiedys zostalem zatrzymany za jazde bez uprawnien i dostalem mandat 500 zl. Czy takie mandaty widnieja w systemie? Czy po jakims czasie moze sa wykasowywane jak punkty karne?

Odpowiedz

Anonymous - 5 marca 2021

Błąd!!!nie na 74 pytania odpowiada się tylko na 32 a 74 to liczba punktow jakie trzeba uzyskac

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze