80-latek na torze motocrossowym? (video)

80-latek na torze motocrossowym? (video)
Szkocki zawodnik motocrossowy Dean Wilson zdecydował się wyciąć kolegom niezły numer!

27-letni zawodnik motocrossowy Dean Wilson poddał się pełnej charakteryzacji i na jeden dzień zamienił się w 80-letniego staruszka, żeby pokazać młodzieży jak się jeździ!

Koledzy z toru niczego nie podejrzewali i chętnie rozmawiali z dziadkiem Earl’em i jego wnuczkiem o swojej, motocyklowej pasji. To, co nastąpiło później sprawiło, że przecierali oczy ze zdumienia!

Okazało się, że ten staruszek wyjechał na tor, a kondycję i umiejętności ma na bardzo wysokim poziomie. Na koniec oczywiście Wilson wyjawił prawdę i wszyscy się z tego śmiali, a film z tej przygody stał się hitem w sieci.

 

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.