Edyta Klim

618 motocyklistek i dwa rekordy Guinnessa pobite!

16 sierpnia w Londynie zostały pobite dwa rekordy Guinnessa: na największy zlot motocyklistek i największą, żeńską paradę motocyklową!

Caravans Salon Poland – 11 premier i dwie nowe marki w Polsce. Znamy program wydarzeń!
Pod The Ace Cafe w Londynie przyjechały setki motocyklistek, by uczestniczyć w największym, żeńskim zlocie w historii. Naliczono ich 618 i jest to kilkukrotne pobicie poprzedniego rekordu, który należał do Australii, gdzie pojawiło się 221 motocyklistek.

Dodatkowo w paradzie ulicami miasta wzięła udział rekordowa ilość 251 motocykli, które prowadził tylko i wyłącznie kobiety. Najstarsza motocyklistka zlotu miała 73 lata, a najmłodsza jedynie 10!

– Co za dzień! Jesteśmy bardzo dumne z tego, co dzisiaj osiągnęliśmy – dwa rekordy świata, dużo rozdanych smakołyków i pieniędzy zebranych na cele charytatywne. Mnóstwo nowych przyjaciół, niesamowita atmosfera i pozytywna energia przez cały dzień. Podziękowania dla wszystkich pań, które podróżowały z bliska i z daleka, aby wspierać to wydarzenie. Specjalne podziękowania dla wszystkich hojnych sponsorów i wolontariuszek, pracujących przy organizacji– mówiła organizatorka Sherrie Wolf.

Imprezę zorganizowało stowarzyszenie Dorchester & West Dorset Advanced Motorcyclists (DWDAM), a celem spotkania uzmysłowienie producentom, że motocyklistek jest coraz więcej, a często są przez nich dyskryminowane.

Organizatorki: Sherrie Woolf i Nimisha Patel podziękowały wszystkim motocyklistkom i już rozważają poprowadzenie podobnych zlotów w innych częściach Wielkiej Brytanii.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze