5 maja 2018 r. - Międzynarodowy Dzień Motocyklistki

5 maja 2018 r. - Międzynarodowy Dzień Motocyklistki
Międzynarodowy Dzień Motocyklistki to święto ruchome, które przypada zawsze w pierwszą sobotę maja. Tym razem będzie to 5 maja 2018 roku.

Międzynarodowy Dzień Motocyklistki to największe wydarzenie motocyklowe dla kobiet, które od 12 lat łączy pasjonatki w coraz większej ilości państw i miast.

Powstało już logo tegorocznej edycji, a tradycją jest już to, że przedstawia kobiecą twarz w otwartym kasku, odważnie patrzącą w świat oraz sylwetki różnorodnych motocykli. Ponieważ z zasady jest to święto dla użytkowniczek motocykli każdej marki i typu. Tym razem jednak całość jest wkomponowana w bryłę motocykla.

Hasło przewodnie święta to po prostu „JUST RIDE!”, bez ograniczeń, bez podziałów, czysta radość kobiet ze wspólnej pasji i jazdy:

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.