4 grudnia Motomikołajki w Warszawie! Filmowy zwiastun akcji

4 grudnia chętni motocykliści i sympatycy jednośladów pojawią się na Placu Konstytucji w ramach charytatywnej akcji MotoMikolajki. Aby dołączyć do projektu wsparcia dwóch domów dziecka nie potrzeba wiele - strój Świętego Mikołaja, pozytywne nastawienie i motocykl. Choć niekoniecznie...

Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów EWO postanowiło w tym roku wesprzeć dwa publiczne domy dziecka (przekazać drobne upominki dla dzieci i prezent dla placówki) oraz kilka rodzinnych domów dziecka z województwa mazowieckiego (wsparcie materialne – przekazanie środków codziennego użytku). Akcja ma już swoje tradycje – w zesżłym roku, dzięki sponsorom i uczestnikom akcji, udało się zebrać materiały do przekazania na kwotę 73500 złotych.

 

fot. Arkadiusz Markowicz
fot. Arkadiusz Markowicz

 

fot. Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów EWO

Na tegoroczne MotoMikołajki przygotowano wiele atrakcji: paradę motocyklistów przebranych za Mikołaje przez centrum Warszawy, rozdawanie przez nich słodyczy, niespodzianki na Placu Zamkowym, konkurs na NajMikołaja i NajMikołajkę (warto zadbać o fachowy strój!), wspólne zabawy z dziećmi w Domach Dziecka. Wśród motocyklistów wspierających akcję pojawią się Anna Jackowska, Adam Badziak i Przemysław Saleta. Na wzystkich przebranych za Mikołaja, ale bez motocykla, będzie oczekiwał czerwony autobus. Po atrakcjach dla dzieci przyjdzie czas także na rozrywkę dla nieco starszych – wieczorny koncert finałowy dla sympatyków akcji w klubie Nowy Bolek.

Szczegółowe informacje o akcji, konkursach, a także komunikaty dla Mikołajów dostępne są na stronie: www.motomikolajki.pl oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/MotoMikolajki.

Data: 04.12.2011
Organizator:
Polskie Stowarzyszenie Motocyklistów EWO
Uczestnicy:
Motocykliści w przebraniach Św. Mikołaja oraz osoby towarzyszące – szacunkowo 300 osób
Beneficjenci:
dwa wybrane warszawskie Domy Dziecka; Rodzinne Domy Dziecka z województwa mazowieckiego
Patronat honorowy nad akcją objął Komendant Stołeczny Policji.
Partnerzy akcji:
Stołeczna Grupa Wojewódzka Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji  oraz Motopozytywni.pl

Zobacz jak było w zeszłym roku.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze