4,5-letnie dziecko mistrzem kierownicy!

4,5-letnie dziecko mistrzem kierownicy!
Oto Bruno Gryc - przedszkolak, który zamiast siedzieć w piaskownicy i bawić się resorakami wsiadł za kółko Fiata 126p i jeździ nim po torze wyścigowym.

Bruno to syn polskiego kierowcy rajdowego Tomasza Gryca, który ma na koncie wielokrotne tytuły mistrza i wicemistrza, a także II wicemistrza Słowacji. Dlatego nie powinniśmy się dziwić, że maluch już od najmłodszych lat ma we krwi benzynę.

Fiat 126p, którym jeździ, został specjalnie przerobiony. Zamontowano fotel kubełkowy, a pedały i kierownica zostały umieszczone tak, żeby 4,5-latek miał je w zasięgu rąk i nóg. Dla ojca Bruno Fiat 126p to samochód, w którym zaczynał swoje starty w KJS-ach.

Wszystko wskazuje na to, że jego potomek może pójść tą samą drogą. Czego z całego serca mu życzymy!

Konwersacje Facebook
Dołącz do dyskusji
Informujemy, że wszystkie komentarze są monitorowane przez administratorów strony i mogą być usunięte jeżeli obrażają osoby lub zawierają informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby, zawierają wulgaryzmy, treści pornograficzne, propagują alkohol, narkotyki, obrażają inne narodowości, religie, rasy ludzkie, przyczyniają się do łamania praw autorskich, czy w jakikolwiek inny sposób naruszają prawo. Nadużycia będą zgłaszane do właściwego dostawcy.