3 Puchar Kobiet Motocaina.pl już 27 października w Warszawie!

Nigdy nie startowałaś w zawodach samochodowych, a chciałyś spróbować? A może jeździłaś już i chętnie zmierzysz się z innymi amatorkami sportu motorowego? Zgłoś się do udziału w rywalizacji przeznaczonej tylko dla pań - Puchar Kobiet Motocaina.pl, która odbędzie się już 27 października 2012 w Warszawie!

Już 27 października kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl wspólnie z Automobilklubem Polski organizuje samochodowe zawody dla pań – amatorek; to już trzecia edycja! Podobnie jak w ubiegłych latach rywalizacja odbędzie się na warszawskim Autodromie lotniska Bemowo, gdzie wyznaczonych zostanie kilka odcinków specjalnych. Ich przejechanie w możliwie najkrótszym czasie zagwarantuje pozycje na podium.

Tym razem – aby wyrównać szanse pań, które zgłoszą się po raz pierwszy, przewidujemy odbrębną klasę Amator. Do niej klasyfikujemy osoby nie posiadające licencji sportu motorowego i takie, które nie startowały dotychczas w Pucharze Kobiet Motocaina.pl.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

 

Zawodniczki pucharu.
fot. Arek Wiącek

Pozostałe panie dzielimy na klasy według pojemności pojazdów, którymi zgłoszą się na zawody. W związku z tym podczas pucharu będziemy mieć doczynienia w sumie z 5 klasami.

Klasa Amator – Panie, które nie uczestniczyły we wcześniejszych edycjach Pucharu Kobiet Motocaina.pl jako kierowca lub uczestniczyły jako pilot oraz nie przynależą do klasy Gość;

Klasa Profesjonalna – Panie, które uczestniczyły we wcześniejszych edycjach Pucharu Kobiet Motocaina.pl jako kierowca oraz nie przynależą do klasy Gość;

Klasa Gość – Panie z licencją sportu samochodowego.

Uczestniczki Pucharu Kobiet Motocaina.pl rywalizują w 3 ww. klasach. Klasa Amator oraz Profesjonalna dodatkowo zostaje podzielona na klasy pod kątem pojemności samochodu:

Klasa I     do 1500 ccm
Klasa II    powyżej 1501 ccm

Dla wszystkich pań, które staną na podium przewidujemy atrakcyjne nagrody. Do wygrania są m.in weekend z Mazdą CX-5, vouchery na szaleństwa z oferty motoprezent.pl, vouchery na jazdy gokartem w F1 Karting, profesjonalna metamorfoza stylizacyjno-fryzjerska, vouchery na zakupy akcesoriów motoryzacyjnych, koszulki rajdowe i wiele innych! Jednak można je będzie zdobyć również w innych kategoriach, nie tylko czasowych. Będziemy oceniać m.in. styl jazdy, czy przygotowanie do zawodów zarówno samochodu jak i zawodniczki.
 

fot. Maciej Niechwiadowicz

Dla lojalnych uczestniczek pucharu mamy dobrą wiadomość – poza OS’ami na Bemowie jedna z prób odbędzie się na lubianym, szybkim torze w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie (zawodniczki dostaną roadbook – czyli mapkę dojazdu).

Jak się zgłosić?
Wystarczy wypełnić załączony poniżej formularz zgłoszeniowy i załączyć potwierdzenie przelewu 120 zł wpisowego (nr konta poniżej). Od momentu zgłosenia będziemy sukcesywnie informować zawodniczki o harmonogramie zawodów. Potem wystarczy przyjechać w sobotni poranek 27 października na teren lotniska sprawnym technicznie samochodem, w którym jest opłacone OC i NW. Tylko tyle, aby wystartować w unikatowych w Polsce zmaganiach samochodowych dla kobiet! Termin przyjmowania zgłoszeń upływa z dniem 24/10 (do północy).

Plik zgłoszeniowy należy wysłać jako załącznik mailem na adres puchar@motocaina.pl wraz ze skanem dowodu przelewu wpisowego (120 złotych) na konto Motocaina.pl w VW Bank Direct o numerze 63 2130 0004 2001 0465 3069 0001. W tytule przelewu należy umieścić informację: wpisowe IMIĘ NAZWISKO za udział w PK Motocaina.pl

Gdzie i kiedy?
Puchar Kobiet Motocaina.pl odbędzie się na terenie Automobilklubu Polskiego przy ul. Powstańców Śląskich 127 (płyta lotniska Bemowo, wjazd od ul. Piastów Śląskich). Zawody potrwają od około 8.30 do 16. Około godziny 18.00 planowana jest uroczysta ceremonia wyręczenia pucharów i nagród w siedzibie Automobilklubu Polski przy ul. Pańskiej 85 w Warszawie zakończona poczęstunkiem.

Mapki prób, regulamin oraz harmonogram zawodów kliknij tutaj.

Kontakt:

puchar@motocaina.pl

Katarzyna Frendl
redakcja@motocaina.pl 
602 624 140

Magdalena Wilk
wilk@motocaina.pl 
502 262 964 

Zobacz jak było podczas pierwszego pucharu

Wspierają nas:

  

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze