Edyta Klim

2 Whells Girls

2 Whells Girls to zgrana grupa motocyklistek, które połączyła pasja. Uwielbiają jeździć razem i są dla siebie zawsze wsparciem.

2 Whells Girls to grupa motocyklistek z Bydgoszczy i okolic. Połączyła ich pasja do jazdy motocyklami, jak i skuterami – bo w swojej grupie nie robią podziałów ze względu na pojemność i typ pojazdu.

Wszystko zaczęło się od Oliwii (Luśki), która na różnych grupach facebooka zachęcała motocyklistki do wspólnej integracji. Na początku swoje zainteresowanie okazało 20 kobiet, jednak na koniec zostało 6, tych najbardziej zaangażowanych i zgranych. A są to: Rossa (Barton B-max 125), Paulina (Suzuki GS500), Luśka (Kawasaki ER-6n), Blondii (Honda CBR125), Wiśnia (Suzuki GS500) oraz Martyna (Suzuki SV650). I oczywiście nadal można do nich dołączyć!

W ubiegłym sezonie motocyklistkom udało się spotkać na kilku przejażdżkach, jak i podczas zimowych, integracyjnych imprez. W tym sezonie chcą pójść o krok dalej i jeszcze bardziej się zaangażować:

– Każda z nas jest niesamowitą osobowością i w życiu robimy kompletnie coś innego, ale mimo różnic potrafimy być zgodne, choć czasem nie jest łatwo (śmiech). Łączy nas przede wszystkim pasja do motocykli i to się dla nas liczy, te wspólne kilometry. W obecnym sezonie liczymy na to, że uda nam się wyjechać gdzieś dalej i na dłużej, a także zacząć się udzielać w innych inicjatywach – mówi Oliwia.

Wspólne przeżycia będą dokumentować na swoim profilu: https://www.facebook.com/2whellsgirls/, by udowadniać, że motocyklistki potrafią tworzyć zgrany zespół, a przy tym robią to z wdziękiem i klasą.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Pozytywnie zakręcone

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze