Edyta Klim

2 maja – Międzynarodowy Dzień Motocyklistki

"JUST RIDE!" to hasło przewodnie kobiecego święta motocyklowego, które zawsze przypada na pierwszą sobotę maja.

International Female Ride Day (IFRD) to dzień dedykowany kobietom, które czerpią radość z jazdy motocyklem. Pod uniwersalnym hasłem „JUST RIDE!” święto to ma jednoczyć kobiety na motocyklach wszystkich marek i stylów jazdy na świecie.

Amatorki i profesjonalne zawodniczki podpisują się pod misją promowania aktywności kobiet na motocyklu w każdej kulturze świata. Podkreślają, że w tej pasji płeć nie jest żadnym ograniczeniem, a motocyklistek jest wiele i w pełnej różnorodności mogą cieszyć się z jazdy motocyklem, skuterem, czy trajką.

Kampania ma cztery główne hasła przewodnie:

WOLNOŚĆ – zapraszamy motocyklistki do uczestniczenia w tym dniu według ich preferencji. Jest to ich wybór, jak misja „Just Ride” będzie przez nie wypełniona. Mile widziane są wszystkie kobiety motocyklistki, niezależnie od doświadczenia, wieku, stylu jazdy.

PONAD PODZIAŁAMI – kampania promuje wszystkie motocyklistki i marki, typy motocykli, grupy. Bez podziałów, wykluczeń i wyróżniania kogokolwiek, i czegokolwiek.

JEDNA DATA – zawsze w pierwszą sobotę maja, niezależnie od stref czasowych, kultury czy klimatu. Jeden dzień dla zjednoczonego działania motocyklistek! Każde święto dotyczące tego tematu, a mające miejsce innego dnia – nie jest świętem honorowanym przez IFRD.

Z DOBREJ WOLI – kampania nie nakłada obowiązków, ani nie wyklucza działań grupy, czy charytatywnego celu jakiegoś klubu. IFRD może w niektórych przypadkach wybrać lokalnego partnera, ale nie będzie prowadzić globalnie takich akcji. Pozwala organizować własne akcje charytatywne w ramach święta lub dołączyć do tych, już istniejących.

Zapraszamy do świętowania 2 maja, razem z motocyklistkami całego świata!
 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze