13 czerwca transmisja 24-godzinnego wyścigu Le Mans na sopockim molo

Porsche Polska we współpracy z Eurosport organizuje transmisję 24-godzinnego wyścigu Le Mans na sopockim molo.

W ubiegłym sezonie, po 16 latach przerwy, Porsche powróciło do rywalizacji w legendarnym 24-godzinnym wyścigu Le Mans (24 Heures du Mans) z Porsche 919 Hybrid (klasa LMP1). Dla marki z Zuffenhausen to wielkie wydarzenie – do dzisiaj pozostaje ona najbardziej utytułowanym producentem samochodów w historii słynnego maratonu, z rekordową liczbą 16 zwycięstw (w tym siedem z rzędu).

Na fanów wysokich obrotów i sportowej rywalizacji czeka wyjątkowa atrakcja – nocna transmisja wyścigu, przygotowana przez Porsche Polska we współpracy ze stacją telewizyjną Eurosport. Od 22 do 4 rano zmagania kierowców w Le Mans będzie można śledzić na największym w Polsce ekranie, ustawionym na sopockim molo. Każdy, kto zasiądzie w specjalnie stworzonym na tę okazję kinie, poczuje się jak na trybunach toru Circuit de la Sarthe. Transmisji będą towarzyszyć niepowtarzalne wrażenia dźwiękowe, potęgowane przez nocną ciszę oraz bliskość plaży i morza. Chętni do obejrzenia całego wyścigu mogą jednak przyjść do strefy Porsche już w chwili startu, 13 czerwca o godzinie 15 – przez całą dobę transmisja będzie odbywać się również w specjalnym ogródku Porsche przed wejściem na molo.

Transmitowany wyścig rozpocznie się o godzinie 15:00 w sobotę 13 czerwca i zakończony zostanie również o godzinie 15:00 w niedzielę 14 czerwca.

 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze