„Women Beyond Boundaries” – na zachętę do długodystansowych podróży

02 grudnia 2015
Trzy przyjaciółki zakończyły swoją pierwszą, wielką wyprawę z Delhi do Londynu. Trasa objęła 23.800 kilometrów z przekroczeniem granic 13-stu krajów.

Rashmi Koppar, Dr Soumya Goyal i Nidhi Tiwari wyruszyły na wielką wycieczkę w marcu tego roku, a 29 października dojechały do Londynu.

Swoją trasę wytyczyły według miejsc, które każda z nich chciałyby odwiedzić. Tak powstał projekt „Women Beyond Boundaries”, który miał udowodnić, że podróżowanie na długich dystansach wcale nie jest straszne i każda kobieta może się na nie odważyć!

Nidhi Tiwari to jedyna prowadząca samochód kobieta w tym zespole, która samodzielnie przerobiła i dostosowała swój samochód do podróżowania:

- Jazda samochodem to moja pasja. Bycie kierowcą jest dla mnie absolutnie terapeutycznym zajęciem. Zbudowałam swój własny pojazd prawie 10 lat temu, miałam zarówno umiejętności, jak i chęć do jazdy w trudnych warunkach. Po przejechaniu całych Indii, marzyłam o jeździe za granicą i między kontynentami. Sama skala takiego przedsięwzięcia była bardzo ekscytująca! To był sen, a teraz cieszę się, że został zrealizowany – mówi Nidhi, która jest także instruktorką jazdy off-road.

Więcej zdjęć z tej wyprawy znajdziecie na jej oficjalnym profilu FB:
www.facebook.com/womenbeyondboundaries

 

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!