
„Top Gear” wraca na antenę! To już 29 sezon!
„Top Gear” powraca! W nowym sezonie Freddie Flintoff, Chris Harris i Paddy McGuinness obiecują przejść samych siebie, testując do granic możliwości nowe i stare samochody oraz własną wytrzymałość.
„Top Gear”, bez wątpienia najpopularniejsze motoryzacyjne show na świecie, wraca na antenę! Polscy fani będą mogli oglądać 29 sezon „Top Gear” od 23 października o godzinie 22:30 na kanale BBC Brit.
Przeczytaj też: Najnowszy „Top Gear” jest tak dobry, jak stary „Top Gear”?
W nowym sezonie Freddie Flintoff, Chris Harris i Paddy McGuinness obiecują przejść samych siebie, testując do granic możliwości nowe i stare samochody oraz własną wytrzymałość.
Prowadzący zmierzą się z gigantyczną „ścianą śmierci”, jadąc w pojazdach uznanych przez ubezpieczycieli za kompletne wraki (objęte szkodą całkowitą), zjadą po stoku narciarskim w pojazdach z wakacyjnych wypożyczalni, zaprezentują całkowicie elektryczny van-lodziarnię i spróbują przeżyć 24 godziny nie wychodząc ze swoich samochodów, w Bolton.
Nie zabraknie również egzotycznych supersamochodów, rundek na torze oraz Stiga.
Będziecie oglądać?
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
Volkswagen Touareg R to nowość w segmencie luksusowych SUV-ów. Model ten łączy w sobie sportowe osiągi z ekologicznym napędem hybrydowym typu plug-in. Zaawansowana technologia pozwala na osiągnięcie imponującej mocy przy jednoczesnym zachowaniu ekonomicznej eksploatacji. Ten flagowy SUV reprezentuje nową erę motoryzacji, gdzie wydajność spotyka się z odpowiedzialnością ekologiczną. -
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
-
Zapomnij o HIMARS-ie? Oto polscy producenci sprzętu wojskowego, których nie uznają rodzimi „patrioci”
-
Od Couriera do Transita – kompletny przegląd modeli Ford Pro i zabudów. Który wariant wybrać dla swojej firmy?
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
nowy TG jest nudny.