motocaina.pl logo

„Popisowe” wyprzedzanie kierowcy BMW

27 marca 2019
1
45
Przepisy są dla tych, którym się nie spieszy – chyba takiej zasadzie hołduje ten właściciel BMW.

Kierujący BMW mógł zaczekać dosłownie kilka sekund, aż kierowca autem z kamerą skończy wyprzedzanie innego samochodu i zjedzie na prawy pas. Zamiast tego wolał zignorować podwójną ciągłą linię i „nie tracić czasu”.

Swoją drogą zwróćcie uwagę jak dużo udało mu się nadgonić. Auto z kamerą dogoniło go na najbliższych światłach.

Komentarze

Michal
27 marca 2019 12:17
Rura
Michal
27 marca 2019 12:17
Lubie zapier
Kacper
27 marca 2019 13:31
Ból d*py
Fanbmw
27 marca 2019 14:28
Ból dupska że z żoną nie może sb tak pojeździć albo swoim pasateem nie moz wyprzedzać
Anonim > Fanbmw
27 marca 2019 22:09
To samo pomyślałem
Qwe
27 marca 2019 14:29
Co za typ nie ma co robić tylko jeździć i nagrywać pożądanych ludzi mógł szybciej jechać tym zlomkiem
K > Qwe
01 kwietnia 2019 08:05
Bezmòzgi - tumany bez wyobraźni
Gosc
27 marca 2019 14:36
Konfitura nagrywa pala jedna cwel jeszcze numerow nie zaslonil
Gość > Gosc
28 marca 2019 12:50
Bardzo dobrze zrobił przed niebezpiecznymi idiotami trzeba innych ostrzegać
Gosc
27 marca 2019 14:38
Rozumiem że źle zrobił ale numery mógł zmazac jak chciał pokazać ...
Wojtas
27 marca 2019 14:38
Wyjechał na lewy, blokując rozpedzone BMW i ma pretensje. Pusta droga to jeszcze go podpie*****ć trzeba. Czekam teraz na rozprawę przez takiego kamerzyste
Kier > Wojtas
30 marca 2019 22:45
No jeszcze napisz ze bmw jechało z przepisową 50tką w terenie zabudowanym to śmiechnę z politowania nad twoją głupotą.
Michal
27 marca 2019 14:49
Żałosne to nagrywanie no i co z tego było patrzeć w lusterka
Xd
27 marca 2019 16:24
Normalna akcja na drodze na codzień... Autorzy nagrania wczoraj się chyba urodzili że tacy w szoku ze ktoś po ciągłej wyprzezdza?
Gość > Xd
28 marca 2019 12:52
Do czasu
Fred
27 marca 2019 16:29
Dramat. Jak w tym chorym kraju ma być bezpiecznie na drogach skoro zachowanie debila drogowego jest w pełni akceptowane? Mentalnie nie dorósł do hulajnogi. Zabrać prawko w piździec.
Prezes535 > Fred
27 marca 2019 17:52
To co jak ma BMW to już może przepisy łamać ludzie ogarnijcie się.tatus kupił gnojowi furę a potem przez takich cwaniaków giną ludzie to jeszcze numery zakrywać?
Rafał
27 marca 2019 20:33
Ludzie czy wy jesteście normalni ??? Pajac w BMW łamie przepisy stwarza zagrożenie A wy mu jeszcze na to pozwalacie pisząc takie komentarze. Bardzo dobrze łapać takich nakładać bardzo bardzo i to bardzo wysokie kary finansowe i zabierać prawko.
M5
27 marca 2019 22:15
Jechał czym jechał. Może nie jest zwolennikiem szybkiej jazdy, znam takich. Nie stworzył zagrożenia. Stawiam, że miał tam 2.8 albo 3.0. Lubię też jeździć szybko i nie raz popełniłem większe błędy. Tak już jest...
Adrian
28 marca 2019 02:06
Prawie każdy popełnia błędy na drodze codziennie A wytyka innych błędy. Najpierw trzeba popatrzeć na siebie A nie krytykować innych to że jechał bmw nic nie znaczy mógł jechać dowolną inna marką. Sam popełniam w świetle prawa i większość moich znajomych tak więc nie rozumiem o co tyle zachodu.pozdrawiam
Drągal > Adrian
28 marca 2019 06:48
Puknij się w pusty łeb,o jakim tu błędzie piszesz!?tu zrobił to świadomie!błąd popełnił ten,kto dał mu prawo jazdy,!
Wielki Szu
28 marca 2019 05:51
Hahahaha coś pięknego wyprzedzać w ten sposób i w takim miejscu zaryzykować utratę prawa jazdy a na koniec stać z innymi na światłach... Typowe dla właścicieli tej marki i ludzi ulomnych umysłowo...
programista12k > Wielki Szu
28 marca 2019 10:10
Nie stać na BMW i plujesz jadem? Jeżdżę tymi samochodami od 6 lat (bo mnie stać) a prawo jazdy mam od 7 lat. Ani jednego mandatu, fotoradaru ani kolizji. Jakbyś spojrzał biedaku na statystyki wykroczeń, to byś zobaczył, że przepisy są łamane różnymi samochodami i BMW się wcale nie wyróżnia. Polaczki po prostu zawsze zwracają uwagę na BMW bo to ich mokry sen.
Gośc > programista12k
28 marca 2019 13:01
MIAŁEM ROCZNE SERII 7. Jakoś na kolana nie powala. Przesiadłem się z powrotem na mercedesy.
Agent Bolek > programista12k
30 marca 2019 22:55
Zawsze mnie bawią takie komentarze Sebixów którzy myślą że ich bmw stoi na jednej półce cenowej obok bentleya czy maseratti. Człowieku obudz sie! W tym kraju kazdego stać na bmw! To nie lata 80te gdzie wszyscy jeździli małymi i dużymi fiatami a bmw to były 3 na Polske.
Jojko
28 marca 2019 06:27
Wszystko fajnie pięknie . Tylko ty kolego możesz mieć kłopoty za ten filmik pokazujący nr rejestracyjny tej bmki eheheehh .oby tak było .
Jarek
28 marca 2019 06:32
Zabrać prawo jazdy D.e.b.i.l.o.w.i i bmw na poczet kary!
Drągal
28 marca 2019 06:38
Zabrać prawo jazdy i do sądu,rok w zawiasach i rozumu by się nauczył
Drągal
28 marca 2019 06:43
Przejechałem ponad 2mln km,po calej europie-Polska to raj dla idiotów za kółkiem i ,,eldorado,,dla ,,piratów drogowych,,-w tym jesteśmy najlepsi,tyle w temacie
Md
28 marca 2019 07:07
Zamulanie lewego pasa brawo! A może kierowca z bmw wiózł do szpitala dławiące się wingogronem dziecko.. Nie ma to jak odgrzebać stereotyp, powtykać reklamy i patrzeć jak hajsiwo płynie.. Btw, co jest senem komunikacji? Bo do tej pory myslem ze prędkość. Autorowi filmu proponuje ograniczenie predkości na jego Internet..
Ryc > Md
30 marca 2019 23:02
Taaaakkkk.....na pewno wiózł rodzącą i krzyczącą kobietę która dodatkowo dławiła się winogronem, po drodze zabrał faceta który dostał zawału i jeszcze śpieszył się do domu na 4000 odcinek Klanu. I dlatego po tak błyskotliwym wyprzedzaniu czekał grzecznie na czerwonym na kolejnych światłach. Bo w koncu podwójną ciągłą mozna olać ale czerwonego juz nie. Nawet jak się wiezie rodzącą kobietę dławiącą się winogronem. Eh...debile...dawajcie więcej takich komentarzy.
Damian
28 marca 2019 07:44
Brawo z typie z kamerą jesteś z siebie dumny codziennie na drodze jest tys. Takich zdarzen. Karma wraca i to cb kiedyś nagra
Rico
28 marca 2019 09:24
Przez właśnie takich ja ten poj***ny kamerzysta jest więcej zdarzeń drogowych. Sam dużo jeżdżę i właśnie takie niedzielniaki są niebezpieczenstwem na drodze... kolego bmy do sądu z gościem za udostępnianie tablic rejestracyjnych to jest karalne
Pisowiec > Rico
28 marca 2019 09:58
Głupi się urodziłeś i taki też umrzesz.
Rico > Pisowiec
29 marca 2019 20:36
Głupi to miałaś mieć na imię
Gośc > Rico
28 marca 2019 14:07
Raczej oddaj prawko i siedź na dupie. Tak będzie bezpieczniej dla ciebie i dla innych
Rico > Gośc
29 marca 2019 20:37
Ty to pewnie nie masz A jak masz to kupione
Xxx > Rico
30 marca 2019 23:04
Teren zabudowany 50km/h. Tyle w temacie błaźnie.
Rico > Xxx
31 marca 2019 09:04
A skąd wiesz ile jechał matole następny jebaka teoretyk. Następny przepisowy idealny kierowca na polskich drogach brawo Ty
Ko
28 marca 2019 10:55
Widze ze kto pisal artykul jezdzi multiplom Jak pasatem tak robi to ok 1.9 tdi 110km i mysli ja puerdole janusz ale moc ha ha
Gośc > Ko
28 marca 2019 14:34
Nie multiplom tylko multiplą. Podobno analfabetom prawa jazdy nie wydaję się.
Mass
28 marca 2019 11:46
Hipokryzja, pani przy pasach się nie liczy? Najpierw spójrzcie na siebie
Maciej
28 marca 2019 12:25
Lol spinanie dupy bo BMW te auta są na tyle fajne w prowadzeniu i w zasadzie mocne że Ci którzy chcą szybko jezdzic wlansie je kupują i przez to tyle nagrań z tą marką, nie hejtuje sam mam rok prawo jazdy i E46 318ci auto super ale niestety mocy 0 i jakoś nie jeżdżę jak typowy kierowca tej marki opisywany przez media... Wgle zauwazyliscie że jak jest jakiś wypadek spowodowany przez jakąś Mazdę czy Fiata to pisze w nagłówku " kierowca samochodu osobowego spowodował wypadek" natomiast jeżeli jest to Audi/BMW to zaraz jest "Młody kierowca w BMW spowodował apokalipsę na drodze katastrofa w ruchu lądowym i wgle..." Żałosne to jest
k..rwa
28 marca 2019 16:37
A może trochę późno kierunkowskaz....
Who
29 marca 2019 09:15
Szczerze to myślałem, że to moja żona ale nie ta rejestracja...
Chuj
31 marca 2019 06:53
Grażynka dobra. "Masz kamere?"