„Pół godziny z gwiazdą” – Andrzej Bargiel opowiada o Mercedesie EQC
W sieci jest już dostępny drugi odcinek podkastu „Pół godziny z gwiazdą”. Tym razem bohaterem odcinka będzie skialpinista Andrzej Bargiel, który opowiada o swoich doświadczeniach z codziennej eksploatacji elektrycznego SUV-a EQC 400.
„Pół godziny z gwiazdą” odpowiada na nowy fenomen świata mediów – podkasty, które zarówno w Polsce, jak i na świecie cieszą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, bo są po prostu wygodne: można ich słuchać w domu, podczas jazdy samochodem albo na spacerze, o dowolnej porze.
Bohaterem drugiego odcinka podkastu „Pół godziny z gwiazdą” jest Andrzej Bargiel, uznany narciarz górski i himalaista, pierwszy człowiek w historii, który zjechał na nartach z wierzchołków K2 oraz Broad Peak.
W audycji opowiada on o swoich doświadczeniach z eksploatacji pierwszego w pełni elektrycznego modelu marki produktowo-technologicznej EQ – SUV-a EQC 400. W ciągu 8 miesięcy przejechał nim aż 20 000 km, po polskich i zagranicznych drogach. Co go zachwyciło, a co wymagało przyzwyczajenia?
Audycji można wysłuchać pod adresami:
Spotify: https://open.spotify.com/episode/0qFx8Jq9XNpL7oZNDgwUVC
iTunes: https://podcasts.apple.com/pl/podcast/2-20-000-elektrykiem/id1491733124?i=1000466524880
Soundcloud: https://soundcloud.com/user-421742932/2-20-000-elektrykiem
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Zostaw komentarz: