Jenson Button usidlony
Z początkiem tego roku Jenson Button, kierowca wyścigowy Formuły 1 w zespole McLarena, ogłosił zmianę swego stanu cywilnego. Button i jego narzeczona, Jessica Michibata, pobrali się na Hawajach.
Mistrz Świata z 2009 roku ogłosił swoim fanom na Twitterze wieść tymi słowami: „Szczęśliwego nowego roku od pana i pani Button. Jesteśmy podekscytowani mogąc wkroczyć w nowy rok w towarzystwie rodziny i bliskich.”
Jenson i Jessica poznali się w 2008 roku, a w ubiegłym ogłosili swoje zaręczyny. Ten okres był czasem niepewnej przyszłości brytyjskiego kierowcy, właściwie do ostatniej chwili – dopiero w grudniu 2014 r. McLaren ogłosił przedłużenie kontraktu z Buttonem. Z umowy wynika, że w 2015 roku, 16 z kolei sezonie Buttona, Jenson ma współpracować z dwukrotnym mistrzem F1 – Fernando Alonso. Do tej pory Brytyjczyk wygrał 15 razy Grand Prix.
Można więc powiedzieć, że 2014 r. zakończył się dla Buttona bardzo pozytywnie, kontrakt McLarena to już ogromny sukces. Jeśli do tego dodać ślub ze swoją ukochaną, w Maui na Hawajach, do którego pojechali samochodem ślubnym w postaci klasycznego Pontiaca GTO Convertible, czyli w wersji kabrio, mamy już sporo powodów, by gratulować świeżo upieczonemu małżonkowi.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
test
Anonymous - 5 marca 2021
test