Formuła 1 kontra plastikowe butelki, czyli koniec z zaśmiecaniem środowiska
Musimy być szczere, Formuła 1 to nie jest najbardziej ekologiczna seria wyścigowa na świecie. Niektóre organizacje zajmujące się ochroną środowiska już nie raz pokazały co sądzą na temat zanieczyszczania atmosfery przez bolidy królowej sportów motorowych. Ale Formuła 1 stara się zmienić...
W sezonie 2021 Formuła 1 rezygnuje z używania jednorazowych, plastikowych butelek na napoje. W dłuższej perspektywie, do 2025 roku wszystkie jednorazowe butelki i opakowania plastikowe mają zostać kompletnie wyeliminowane z wyścigowych weekendów. Do 2030 roku Formuła 1 chce osiągnąć neutralność węglową.
Przeczytaj też: Jak matematyka i Formuła 1 mogą wspierać kobiety? Znamy odpowiedź na to pytanie
Na początek jednak małe kroczki i rezygnacja z plastikowych butelek. Ekologiczna inicjatywa Formuły 1 wejdzie w życie już podczas przedsezonowych testów w Bahrajnie. Zamiast butelek, postawione zostaną specjalne poidła, , gdzie każdy będzie mógł uzupełnić zapas wody. Operatorzy kamer i inne osoby pracujące na torze otrzymają tzw. camelbaki z ilością wody wystarczającą na cały dzień.
Kolejnym krokiem w stronę bycia eko przez Formułę 1 będą przepustki i identyfikatory z „odzysku”. Wszystkie przepustki i identyfikatory na sezon 2021 dla pracowników zespołów, mediów, gości i (potencjalnych) kibiców zostaną wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu ponad 143 tysięcy butelek.
Przeczytaj też: Władze Bahrajnu zaproponowały szczepionki przeciw COVID-19 pracownikom F1. Formuła 1 nie zamierza skorzystać z oferty
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
Zostaw komentarz: