Chciał zrobić odwrotne wheelie na quadzie? Prawie wyszło
Tak, wiemy, że wheelie robi się na jednym kole. Ale ponieważ quadowi bliżej do motocykla, niż samochodu, to chyba dobre określenie na to, co stało się na tym nagraniu.
To jedna z sytuacji „zrobię coś głupiego, a ty to kameruj”. Mężczyzna stanął na quadzie, upewnił się, że kolega nagrywa, pochylił się do przodu i, mając wrzucony wsteczny, dodał gazu, gwałtownie puszczając sprzęgło.
Potrącił quadem interweniującą policjantkę
W założeniu chciał chyba podnieść tył i balansować quadem na przednich kołach. Takie odwrócone wheelie. Chyba nie próbował tego wcześniej, bo ruszył zbyt gwałtownie, a jego przechylona do przodu masa zrobiła swoje. Quad wylądował do góry kołami, a niedoszły stunter padł na asfalt jak deska. Miał dużo szczęścia, że pojazd go nie przygniótł, ani nie upadł mu na nogę.
Najnowsze
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
Awaria auta z dala od domu, przebita opona czy rozładowany akumulator to sytuacje, które mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Dowiedz się, jak działa ubezpieczenie assistance i dlaczego warto je mieć, aby w razie problemów na trasie uniknąć stresu oraz wysokich kosztów holowania i naprawy. -
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
-
Oto najwyższa estakada w Polsce – 80 metrów nad ziemią! Rakieta Falcon 9 mogłaby się zmieścić pod spodem
Zostaw komentarz: