Fabryka Tesli z perspektywy drona. Zobacz, jak produkuje się elektryki!
Wydaje ci się, że fabryka to raczej nudne i niezbyt ciekawe miejsce? Wszystko zależy od tego, z jakiej perspektywy na nie spojrzysz!
Gigafactory Berlin ulokowany w Gruenheide pod Berlinem to pierwszy zakład produkcyjny Tesli w Europie. Na razie z taśmy produkcyjnej zjeżdża tam Model Y. Niebawem dołączą do niego kolejne dwa modele, w tym bijący rekordy popularności Model 3. Oprócz tego będą tam produkowane zestawy akumulatorów do Tesli.
Tesla planuje produkcję na poziomie 500 tys. egzemplarzy rocznie. W ciągu pierwszych sześciu miesięcy firma chce wyprodukować w tym miejscu około 30 tysięcy samochodów. Załoga fabryki w niemieckim Gruenheide, nieopodal Berlina, zatrudni nawet 12 tysięcy osób.
Fabryka Tesli z perspektywy drona. Zobacz, jak produkuje się elektryki!
Na Instagramie pojawiło się nagranie, które ukazje Gigafactory Berlin z perspektywy drona. Ujęcia robią naprawdę niesamowite wrażenie!
Operator drona, ukrywający się na Instagramie pod pseudonimem DJI, prowadzi widza przez cały proces produkcji elektrycznych samochodów. Wlatuje nawet do prasy, która wycina panele do Modelu 3 i Modelu Y!
Zobaczcie sami, jak produkuje się elektryki w gigafabryce Tesli!
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: