
„Oldtimer Meeting” w Toruniu w ten weekend – świętowanie 100-lecia istnienia marki Citroën
Już w najbliższy weekend (23-24 lutego) w Toruniu odbędzie się wystawa „Oldtimer Meeting”. Świętująca w tym roku 100-lecie istnienia marka Citroën będzie tam obecna ze specjalną ekspozycją tematyczną. Znajdą się na niej zarówno historyczne jak i najnowsze modele tej marki.
Już po raz drugi w toruńskim Centrum Targowym Park odbędzie się impreza pod szyldem „Oldtimer Meeting Toruń – spotkania z historią motoryzacji”. Dla miłośników starych samochodów to wydarzenie, którego nie można przegapić. „Oldtimer Meeting” to wystawa samochodów, motocykli i innych pojazdów mechanicznych reprezentujących wszystkie epoki z dziejów motoryzacji.
W ramach tegorocznej edycji tej wystawy przygotowano kilka ekspozycji tematycznych. Jedna z nich będzie poświęcona Citroënowi, który w tym roku obchodzi 100. rocznicę swojego istnienia. W ramach tej ekspozycji nie zabraknie najważniejszych modeli z historii marki, ale będą także obecne współczesne samochody z szewronami na masce.
Najnowsze
-
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
Wydaje się, że przesiadka na jednoślad w mieście to same korzyści - dowiedz się, czy ma to sens i czy jesteś na to gotowy. -
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Zostaw komentarz: