Reklama Audi Q5 – bezczelna czy zabawna?
Producent samochodów marki Audi nigdy nie bał się odważnych PR-owych zagrań. Tym razem kolejnym brawurowym spotem reklamowym postanowiono promować sportowego SUVa - Audi Q5.
Nowy telewizyjny spot Audi jest odpowiedzią na widoczny spadek zainteresowania klientów markami luksusowymi. Dosyć ryzykowne posunięcie, miało na celu pokazać jak znudzony jazdą BMW kierowca, za wszelką cenę chce przesiąść się do Audi Q5. Trzeba przyznać, że reklama chociaż z gatunku bezczelnych, jest dosyć zabawna. Ciekawe jaka będzie odpowiedź ze strony BMW, Mercedesa i Lexusa.
Najnowsze
-
Test Alfa Romeo Junior Elettrica. Włoski charakter nadal tu mieszka
Alfa Romeo Junior miała zadebiutować pod nazwą “Milano”, ale problemy związane z prawami do tej nazwy sprawiły, że producent w ostatniej chwili musiał zmienić plany. Ostatecznie, najmniejszy i najbardziej kompaktowy model w aktualnej gamie włoskiej marki trafił na rynek jako Junior. W testowanej wersji mamy do czynienia z odmianą elektryczną. Podstawowe pytanie z jakim odebrałam […] -
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
-
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
Zostaw komentarz: