Bójka kobiet na drodze. O co poszło?
Błaha sytuacja doprowadziła do regularnej bójki na drodze i to z udziałem osób postronnych. A wszystko przez dwie nerwowe panie.
Pierwsza kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych i kiedy zbliżała się do jego końca nadjechał Mercedes klasy C, prowadzony przez drugą kobietę. Musiała ona zatrzymać się, aby przepuścić pieszą, co najwyraźniej jej się nie spodobało, więc zatrąbiła.
Reakcja pierwszej z kobiet była natychmiastowa – obróciła się i uderzyła trzymanymi w ręce siatkami w szybę Mercedesa. Jadąca nim kobieta zatrzymała się, wysiadła i próbowała uderzyć pieszą, a ta nie pozostawała dłużna.
Na pomoc przybiegła trzecia kobieta, a zaraz za nią kilka innych osób, próbujących zakończyć nieporozumienie, które przerodziło się w regularną bójkę.
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: