Marta Jastrząb z mężem wyrusza na motocyklową wyprawę!
Już w czerwcu oficjalny start wyprawy, nad którą motocaina.pl objęła patronat medialny! Marta Jastrząb, wraz ze swoim mężem Łukaszem, wyruszą w niezwykłą motocyklową podróż z Polski do Nowej Zelandii. DreamCatchers’ Journey, bo tak nazwali swój projekt, zapowiada się niezwykle interesująco!
Marta i Łukasz przewidują, że pokonanie zaplanowanej trasy, która poprowadzi ich przez najciekawsze zakątki Europy, Azji, Australii i Oceanii, zajmie im minimum rok. Marta w podróż wyruszy na Hondzie CRF 250L, Łukasz dosiądzie BMW F800 GS Adventure.
Wybór maszyn nie jest przypadkowy. Łukasz to doświadczony motocyklista, który kilka lat temu „zaliczył” już wyprawę motocyklową dookoła świata (akcja Volta ao Mundo), natomiast Marta na jednośladzie jeździ dopiero od paru lat. W takich okolicznościach, lekka Honda o niewielkiej pojemności i w turystyczno-endurowym klimacie wydaje się być dla niej idealnym środkiem transportu.
Do wyprawy pozostało jeszcze trochę czasu, ale przygotowania do niej idą pełną parą. Możecie śledzić ich przygody już teraz na blogu http://dreamcatchers.pl/ oraz na Facebooku
https://www.facebook.com/DreamCatchersJourney/
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Trzymam kciuki! Niestety sam bym się nie podjął zorganizowania takiej wyprawy samodzielnie 😉 Na szczęście są wyjazdy zorganizowane od A do Z – na przykład takie, jak w ADV (www.advpoland.pl) – dzięki czemu każdy może przeżyć przygodę życia 🙂