Kobieca Flota 2017 – relacja i galeria
15-16 marca w Hotelu Przystań w Olsztynie spotkało się kilkadziesiąt fleet managerek, aby w przyjacielskiej i pełnej uśmiechu atmosferze wzbogacić swoje kompetencje zawodowe. Paniom towarzyszyła Kasia Frendl z Motocaina.pl. Jak relacjonuje to wydarzenie?
Na spotkaniu w Olsztynie niewątpliwie dopisała frekwencja. Kilkadziesiąt Pań zawodowo związanych z zarządzaniem firmowymi samochodami dzieliło się swoimi doświadczeniami, poznawało najnowsze trendy w fleet managemencie oraz etyce biznesu i wzbogacało swoją wiedzę o nowe, praktyczne doświadczenia. To było kolejne fenomenalne spotkanie, profesjonalnie organizowane przez Magazyn Flota, które wspierał kobiecy portal motoryzacyjny Motocaina.pl.
Podczas świetnych wykładów wystąpiły m.in.: Zofia Kosińska i Małgorzata Kenig (Alphabet), Maria Gulewicz, Małgorzata Mulak i Agnieszka Świst-Kamińska (Szkoła Damskiego Stylu). To była moc inspiracji i dobrych wibracji – tak w wielkim skrócie można podsumować ponad 12 godzin wykładów (przez dwa dni).
Podczas kolacji panie zainspirowała do działania w sporcie motorowym, a dokładnie rzecz ujmując rajdach terenowych – Dagmara Kowalczyk, dziennikarka TVN Turbo i zarazem uczestniczka najtrudniejszych zawodów offroad Świata.
https://www.youtube.com/watch?v=N1DKxWSCoE8
Zdaniem Kasi
Kobiety decydujące o zakupie samochodów do firm muszą być w pełni zorientowane, jakie oferty poszczególnych importerów aut są dla ich przedsiębiorstw najlepszym wyborem. Z pewnością takie wydarzenie jak „Kobieca Flota” daje im możliwość nie tylko porównania tych propozycji pod względem finansowym, ale i odbycia jazd poszczególnymi modelami. Właśnie część praktyczna, czyli jazdy testowe, konkursy z nimi związane, jak i wybitnie ciekawe wykłady, zarówno te, zorientowane na tematykę flotową, jak i te z pogranicza psychologii i savoir-vivre, stanowiły dla uczestniczek szkolenia, ale i dla mnie samej, największą frajdę. Bazą eventu był przepięknie położony nad olsztyńskim jeziorem Ukiel Hotel Przystań, który sprzyjał integracji pań, zarówno swą spokojną atmosferą, relaksującym wellness i spa oraz przepysznymi kulinariami, serwowanymi podczas warsztatów. Kolację uświetniła inspirująca prezentacja rajdowych osiągnięć Dagmary Kowalczyk, a po niej rozmowom i świetnej zabawie nie było końca. Wspaniałe kobiety, świetnie zorganizowane wydarzenie i rewelacyjny hotel – ja już zapisuję się na kolejny rok!
Poziom tegorocznej edycji podniosły liczne partnerstwa: Alphabet, Mercedes-Benz Warszawa, Mercedes-Benz Polska oraz partner technologiczny: Brumgo.com. Pojawili sie również Volvo Car Poland, Toyota Polska, Ford Polska, Grupa Krotoski-Cichy Nadarzyn / Wolica, Škoda Plichta, SEAT Plichta, Volkswagen Samochody Użytkowe, Hitachi Capital Polska, Renault PL, Hyundai Polska, Volkswagen Financial Services Polska, MINI Traficar.
Najnowsze
-
Test Alpine A110 R Turini – ostatni benzynowy sprint
Przypatrzcie się porządnie i zapamiętajcie ten widok. Alpine A110 R to jedna z ostatnich okazji, by doświadczyć prawdziwej sportowej motoryzacji pachnącej benzyną, a nie kablem do ładowarki. W odmianie R – tej najbardziej radykalnej – Alpine nie udaje, że chce być grzeczne. To auto powstało z myślą o torze, a miasto traktuje raczej jak scenerię […] -
BMW Group Polska w 2025 roku: rekordy sprzedaży i zapowiedź dużych zmian
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
-
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
Zostaw komentarz: