
Matt Damon i Liam Nesson w filmie o TT
W czerwcu przyszłego roku ruszą zdjęcia do produkcji filmowej poświęconej wyścigom na wyspie Man. Znamy już pierwszych aktorów, którzy zagrają główne role.
Matta Damona i Liama Nessona przedstawiać nie trzeba. Tych dwóch przystojniaków wystąpi w filmie, którego twórcą jest Ben Younger. Reżyser jest twórcą wielu hitów, takich jak m.in. „Boiler Room”.
Pomysł na film jest dość prosty. Podstarzały motocyklista postanowił przerwać spokojną emeryturę i zamienić wygodną kanapę na twarde siedzisko w motocyklu. Główną rolę w produkcji zagra Matt Damon, który z jednośladami miał już sporo do czynienia w swojej filmowej karierze. W filmach o Jasonie Bournie bardzo często podejmował motocykl jako narzędzie do ucieczki. Jego dublerem będzie Cameron Donald. Drugim gwiazdorem w filmie będzie Liam Nesson, ale jego rola nie jest jeszcze znana.
Zdjęcia na Wyspie Man rozpoczną się w czerwcu przyszłego roku, naturalnie podczas wyścigu Tourist Trophy. Zagraniczne źródła donoszą, że głównym motocyklem w produkcji będzie Honda CBR1000RR Fireblade.
Data premiery „Isle of Man” nie jest jeszcze znana.
Najnowsze
-
Nocleg pod namiotem czy w kamperze? Porównanie opcji dla fanów motoryzacji
Coraz więcej osób odkrywa uroki podróżowania bez sztywnych planów i rezerwacji hoteli. Dla fanów motoryzacji to naturalne – auto czy motocykl daje wolność, a nocleg w kamperze lub pod namiotem pozwala zatrzymać się tam, gdzie akurat prowadzi droga. Obie opcje mają swój niepowtarzalny klimat, ale też różne wymagania i ograniczenia. -
Test Peugeot 408 GT: masaż na trasie i pazury na ulicy
-
Test Ford Bronco Badlands – powrót legendy na bezdroża
-
Mercedes Vision V: gdzie podziała się motoryzacja, a pojawił się… 65-calowy telewizor?
-
Do końca wakacji paliwo będzie tańsze? Eksperci ostrzegają: jesienią czeka nas podwyżka, zwłaszcza ON
Zostaw komentarz: