
Nowożeńcy rozbili Ferrari 458 Spider
Wypożyczenie supersamochodu na ślub to marzenie wielu par młodych. Nie każdy może sobie na to pozwolić, a czasami przez chwilę nieuwagi najpiękniejszy dzień w życiu może zmienić się w ten najgorszy.
Na ten temat z pewnością wie coś pewna para młoda z Burnley w Wielkiej Brytanii. Z okazji uroczystości ślubnych wynajęli sobie Ferrari 458 Spider. Nie była to tania zabawa.
25-letni pan młody musiał zapłacić 5 tys. funtów zaliczki żeby móc wypożyczyć piękną i szybką włoską maszynę. Teraz do jego rachunku za wypożyczenie zostanie doliczona kwota co najmniej 20-25 tys. funtów, ponieważ na tyle wyliczono wstępne starty, które spowodował.
Do całego zdarzenia doszło dzień po weselu. Świeżo ożeniony kierowca postanowił wypróbować osiągów Ferrari. Jednak w pewnym momencie pomylił pedał hamulca z pedałem gazu. Efekt jest taki, że wraz z żoną wylądowali na ścianie domu swojego przyjaciela.
Pasażerowie Ferrari wyszli bez szwanku, czego nie można powiedzieć o aucie. Przód samochodu został lekko pokiereszowany.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
6. Rajd Motocyklowy Weteranów – hołd na dwóch kołach dla tych, którzy nie wrócili z misji. Start już 24 kwietnia!
Wkrótce rusza 6. edycja Rajdu Motocyklowego Weteranów - start już 24 kwietnia 2025 roku. Setki motocyklistów, weteranów i pasjonatów ruszą w trasę, by oddać hołd tym, którzy nie wrócili z misji. -
Od kartingu do F1 Academy? Kornelia Olkucka walczy o marzenia we włoskiej Formule F4!
-
XPENG P7, G6 i G9 – wideo z pierwszych jazd w Polsce! Ceny, dane techniczne, rywale. Oto chińskie modele, które rzucają rękawicę Tesli
-
Bezpieczeństwo na najwyższym poziomie – poznaj nowe systemy w Toyocie C-HR
-
Audi Q4 e-tron – elektryczny SUV klasy premium dla nowoczesnych kierowców
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
To ja jeszcze nie słyszałem o wypożyczalni która nie miałaby AC na wypożyczane samochody.
Anonymous - 5 marca 2021
Ty rozumiem że byś nie brał wypożyczając takie samochody, umówmy się 5 tyś funtów to nie jest jakoś dużo w porównaniu z ceną pojazdu więc wypożyczyć może każdy, natomiast zapłacić już 30 k to może nie mieć kto, i co takiemu zabierzesz? Narządy na czarny rynek?