
Mercedes SL cały w lateksie
Moda rządzi się swoimi prawami, które czasami naprawdę ciężko zrozumieć. Mercedes postanowił uczynić model SL najbezpieczniejszym na świecie, pakując go w... lateks.
Producenci samochodów miewają często kontrowersyjne pomysły, ale czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Mercedes postanowił zabawić się lateksem, którym to pokryto nadwozie nowego Mercedesa SL, a odpowiedzialny za całe zdarzenie jest japoński projektant Atsuko Kudo. Producent samochodu tłumaczy, że dzięki lateksowi uwydatniły się zmysłowe kształty samochodu.
Obok samochodu postawiono supermodelkę Natashę Poly, która jest również odziana w lateksową sukienkę z najnowszej kolekcji projektanta przeznaczoną na sezon jesień/zima 2016.
Klimatyczna sesja zdjęciowa z tej okazji została wykonana przez amerykańskiego fotografa filmowego Jeffa Barka w studio w Miami. Auto zostanie wystawione podczas imprezy modowej, której Mercedes jest współorganizatorem.
Nie dalej jak kilka tygodni temu Mercedes zaprezentował podczas targów w Los Angeles odświeżoną wersję modelu SL.
Zostaw komentarz:
Najnowsze
-
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
Wydaje się, że przesiadka na jednoślad w mieście to same korzyści - dowiedz się, czy ma to sens i czy jesteś na to gotowy. -
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Komentarze:
Anonymous - 5 marca 2021
Oferujemy nowe mieszki na skrzynie biegów veven.pl