
Kto wygrał przewodniki motocyklowe?
W naszym konkursie pojawiło się mnóstwo pomysłów na trasy motocyklowe, a nasz przewodnik wielu uczestników na pewno zainspiruje do wyboru jeszcze innych szlaków. Kto zatem jest laureatem?
Wszystkie konkursowe komentarze przeczytasz tu.
Adam Walczak
Katarzyna Więcek
Klaudia Grzelak
Przemysław Korczyński
Via 100 Alpine Passes 2014-2016
Krzysztof Wojniak
Agnieszka Buż – Pomianek
Katarzyna (PMI)
Kamila
Wszystkich wymienionych zwycięzców przewodnika prosimy o wysłanie nam na adres konkurs@motocaina.pl swoich danych teleadresowych, łącznie ze swoim telefonem kontaktowym (dla kuriera). Przewodniki wyślemy po 14 września.
Reszcie uczestników zabawy serdecznie gratulujemy ciekawych pomysłów i już dziś zapraszamy na przyszłotygodniowy konkurs, w którym do wygrania będą wejściówki na „Clarkson, Hammond & May Live”, czyli VERVA Street Racing w Warszawie!
Najnowsze
-
Tłusty obiad i piwo? Polak pije, jedzie i ryzykuje. Szokujące dane o polskich kierowcach!
65% Polaków decyduje się prowadzić po alkoholu, wierząc w mity o "trzeźwieniu". Tłusty obiad, godzina czekania - czy to wystarczy? -
Tranzyt przez Warszawę to koszmar? Nowy wariant trasy S7 dzieli mieszkańców i kierowców!
-
Jeździłyśmy Alpine A290. To początek nowego rozdziału
-
Jelcz walczy z niemieckimi producentami: kto wygra wyścig o kontrakty NATO? Prawda o miliardowych inwestycjach
-
Chery TIGGO 7 vs europejska konkurencja: czy niska cena wystarczy, by pokonać Skodę, Volkswagena i Hyundaia? Prawda o technologii, bezpieczeństwie i ryzyku zakupu
Zostaw komentarz: