Notatnik na kierownicę
Często zdarzało Ci się wracać po coś zapomnianego z samochodu do domu? A może odjechałaś już kilka kilometrów i dopiero się przypomiało, że nie wzięłaś jakiegoś nieodzownego przedmiotu, np. błyszczyka? Teraz jest sposób na tę samochodową, zwykle poranną sklerozę.
| Kochanie, nie waż się zapomnieć: mleka, jajek i niskotłuszczowych ciasteczek! |
![]() |
|
fot. goldviolin.com
|
Wystarczy przykleić opowiednio dużą kartkę na kierownicę i zapisać na niej tzw. wołami najważniejszy komunikat dnia: nie zapomnij telefonu, błyszczyka, laptopa! Tak zapisana informacja raczej przemówi do często jeszcze nieprzytomnego po nocy kierowcy, zasiadającego za kółkiem przed wyruszeniem do pracy.
Taka metoda informacji jest też wskazana, jeśli stanowczy komunikat do bliskiej osoby w domowym zaciszu jest nie wystarczający. Moża podkreślić formą, treścią, znakami interpuncyjnymi (!!!) wszystkie rzeczy, na których wyjątkowo nam zależy w danym dniu. Oczywiście możemy równie dobrze napisać przemiłą informacje, np. uwielbiam Cię!
| Takie proste, a jakie może byc przydatne! |
![]() |
|
fot. goldviolin.com
|
Jumbo Stick-It Notes można przylepić też na lodówkę, na drzwiach wejściowych (a raczej wyjściowych ;-), czy na lustrze w łazience. Jednak praktyka pokazuje, że dopiera siedając za kierownicą przytomniejemy, bo przecież musimy uważać! Wtedy taki komunikat najprędzej do nas dotrze. Kosztuje ok. 25 zł, a kupisz go tutaj.
Najnowsze
-
TEST Mercedes G 580 EQ – Profanacja, a może strzał w dziesiątkę?
Kiedy Mercedes zaprezentował elektryczną wersję G-Klasy, część fanów modelu niemal odruchowo ogłosiła to profanacją. Trudno się dziwić – mówimy przecież o samochodzie, który przez dekady budował swoją legendę na potężnych jednostkach spalinowych, surowym charakterze i terenowych możliwościach. Tymczasem dziś pod kultowym nadwoziem pracują wyłącznie silniki elektryczne. Czy jednak Mercedes G 580 EQ rzeczywiście zatracił swój […] -
Ubezpieczenie assistance – dlaczego to kluczowy element ochrony każdego kierowcy?
-
TEST Nowy Ford Explorer – mniej wypraw, więcej miasta. I to nawet ma sens
-
Wojna o obwodnicę Warszawy. Mieszkańcy blokują jeden z wariantów S50 – którędy pobiegnie trasa?
-
Samochody elektryczne: 370 mld zł strat w rok. Co poszło nie tak? Koncerny wracają do spalinówek i toną w długach


Zostaw komentarz: