Zofia Klepacka ambasadorem marki VW Użytkowe

Zofia Klepacka, brązowa medalistka olimpijska z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X, została ambasadorem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Najlepsza polska żeglarka wspólnie z Volkswagenem pokonają drogę do Rio de Janeiro, gdzie w roku 2016 odbędą się Letnie Igrzyska Olimpijskie.

Dla Zofii Klepackiej droga po olimpijskie sukcesy wiedzie przez tory regatowe na akwenach całego świata. Żeglarka otrzyma skonfigurowany specjalnie dla niej Volkswagen Caravelle Comfortline, którego będzie mogła użytkować aż do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Zofia Klepacka i jej nowy Volkswagen Caravelle Comfortline.
fot. Volkswagen

– Volkswagen Samochody Użytkowe to mój wybór. Te samochody zawsze kojarzyły mi się z niezawodnością i wygodą” – powiedziała Zofia Klepacka. – Dynamika, perfekcja i przyjemność z jazdy – te uczucia od lat towarzyszą mi na windsurfingowej desce, a od teraz będą także za kierownicą. Cieszę się ze współpracy z marką Volkswagen Samochody Użytkowe, bo to dowodzi, że akceptują mnie i to co robię. Razem będzie nam łatwiej dążyć do doskonałości, bo mamy wspólne cele i cenimy te same wartości – dodała mistrzyni windsurfingu.

Przekazanie kluczyków Zofii Klepackiej do Volkswagen Caravelle Comfortline.
fot. Volkswagen

Zofia Klepacka (ur. 26 kwietnia 1986 r. w Warszawie) – reprezentantka Polski w windsurfingu, brązowa medalistka XXX Letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie (2012), mistrzyni (2007) i dwukrotnie wicemistrzyni świata (2011, 2012) w olimpijskiej klasie RS:X. Reprezentuje klub YKP Warszawa. Startowała na Igrzyskach Olimpijskich – w Atenach (2004) zajęła 12. miejsce w klasie Mistral, w Pekinie (2008) w klasie RS:X wywalczyła 7 miejsce. Czterokrotnie była mistrzynią świata w kategorii juniorek oraz młodzieżowej.

Volkswagen Samochody Użytkowe w swoim portfolio marka ma cztery główne modele: Caddy, Transporter, Amarok i Crafter.

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze