Zobacz najstarsze odcinki Top Gear - film

Zobacz najstarsze odcinki Top Gear - film

28 czerwca 2015
2
Historia Top Gear sięga aż 1977 roku, kiedy marka zaistniała w formie tradycyjnego programu motoryzacyjnego produkowanego dla telewizji regionalnej przez BBC Midlands. Kształt programu, jaki znają widzowie w Polsce, miał swoje początki w 2002 roku, od tego czasu powstało ponad 170 odcinków.
Loading module...

Seria stała się najbardziej popularnym show telewizyjnym na świecie i pojawiła się w księdze rekordów Guinnessa.

Widownia programu jest szacowana na 350 milionów, liczba fanów na Facebooku na 22 miliony - 15 milionów zgromadził oficjalny fanpage Top Gear, a 7 milionów fanpage Stiga. Wydarzenia Top Gear Live odbyły się już w 26 krajach radując tym samym aż 2 miliony widzów. Gdy we wrześniu 2014 roku trio odwiedziło Warszawę, Stadion Narodowy wypełnił się widownią 58 tysięcy fanów.

Od 6 lipca dzięki archiwalnym odcinkom serii, będziemy mogli śledzić narodziny legendy, jaką bez wątpienia jest ten telewizyjny program. Od poniedziałku do piątku, w godz. 21:00 - 23:00, widzowie BBC Brit będą mogli zobaczyć najstarsze odcinki swojej ulubionej serii. Stacja zabierze nas w ten sposób w swoistą podróż w czasie.Zanim BBC Brit przeniesie widzów w czasie, będziemy mieli możliwość zobaczyć nowy odcinek 22 serii Top Gear. Emisja w Polsce odbędzie się na BBC Brit w tym samym czasie, co w Wielkiej Brytanii,  już 28 czerwca o godz. 21:00.

Loading module...

Komentarze

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy. Twój może być pierwszy!