Znasz rodzinę w potrzebie? Może dostać samochód za złotówkę!

Nie jest to żadna akcja marketingowa, ale same samochody nie mają spełniać wybujałych marzeń. To po prostu niezwykła inicjatywa skierowana do ludzi, dla których kilka tysięcy złotych na własne cztery kółka, to o wiele za duży wydatek.

Organizatorem akcji jest firma BENO, która prowadził wypożyczalnię samochodów oraz warsztat. Ma ona na zbyciu 10 Volkswagenów Passatów kombi i to w „legendarnej” oraz „uwielbianej przez Polaków” wersji B5 po face liftingu. Są to więc samochody z początku wieku i z dużymi przebiegami (nawet powyżej 400 tys. km).

Auta nie przedstawiają zbyt dużej wartości, dlatego właściciel firmy postanowił, zamiast oddać je jakiemuś handlarzowi za kilka tysięcy złotych, zrobić z nimi coś dobrego. Passaty trafią do potrzebujących rodzin, które będą mogły je kupić za symboliczną złotówkę.

Nie ma w tej propozycji żadnych haczyków. Wystarczy wysłać do firmy BENO zgłoszenie z krótkim opisem sytuacji rodzinnej (można to robić do 15 marca). Z nich zostanie wybrane 10 próśb, które następnie zostaną zweryfikowane pod kątem autentyczności. Nie liczy się kolejność zgłoszeń – brana będzie pod uwagę wyłącznie sytuacja rodzinna. Nie ma także żadnych obostrzeń – wybrane osoby otrzymają jedno z aut i mogą z nim zrobić co chcą. Również sprzedać, jeśli bardziej od samochodu potrzebne im są pieniądze.

Akcja ma niestety jeden warunek – skierowana jest tylko do mieszkańców powiatu krapkowickiego (województwo opolskie). Może jednak zainspiruje inne firmy do tego typu lokalnych inicjatyw?

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze