Znane kobiety o Citroenie

Justyna Steczkowska, Grażyna Wolszczak i Małgorzata Zientarska zachwalają na stronie francuskiej marki Citroena. Czy to nowy kanał dotarcia do potencjalnych klientów, czy po prostu skuteczna reklama?

„Oni wybrali Citroëna” to sekcja, którą można znaleźć na stronie internetowej www.citroen.pl. Poświęcono ją znanym osobom, które wybrały samochody spod znaku szewrona. Podczas krótkich filmików dzielą się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi użytkowania Citroënów. Wśród posiadaczy, a właściwie należałoby napisać w tym kontekście – ambasadorów marki, znalazły się trzy kobiety: wokalistka – Justyna Steczkowska, aktorka – Grażyna Wolszczak, oraz przedsiębiorca – Małgorzata Zientarska.

Wiadomo, reklama dźwignią handlu. Zresztą, właściwie każda jest dobra. Z jednej strony to ciekawy kanał dotarcia do potencjalnych kupców Citroena; nowy, niebanalny sposób na zwracającą uwagę reklamę. Ale czy aby na pewno przyszli klienci marki przekonają się do niej właśnie dlatego, że znana osoba nie znalazła żadnych wad w danym modelu? Czy przestaną myśleć o cenie, o lepszych modelach konkurencji, kupnie używanego? Mamy wątpliwości…


 

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze