Znacie "Motoryzacyjne Słowo" 2019 roku?

Znacie "Motoryzacyjne Słowo" 2019 roku?

13 lutego 2020
1
Zanim poznałyśmy wyniki plebiscytu "Motoryzacyjne Słowo Roku" miałyśmy pewne przypuszczenia, że właśnie to słowo było najważniejsze w 2019 roku. Nie pomyliłyśmy się - poznajcie hasło, które w ubiegłym roku było odmienione w branży chyba przez wszystkie przypadki i z pewnością na tym się nie skończy.

ProfiAuto wybrało "Motoryzacyjne Słowo Roku". Rozstrzygnięcia dokonano za pośrednictwem ankiet internetowych wśród 200 przedstawicieli branży motoryzacyjnej – głównie właścicieli hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych. Wyniki porównano z analizą zapytań internautów uzyskaną dzięki narzędziu Google Trends. 

Zwycięzca mógł być tylko jeden - to elektromobilność. Termin, który w minionym roku zawładnął na dobre rynkiem motoryzacyjnym. Czołowe marki niezwykle solidnie pochyliły się nad promocją elektromobilności i strategii elektryfikacji. Trend ten nie słabnie, a wręcz jest coraz silniejszy. Jesteśmy wręcz przekonane, że w kolejnej edycji zwycięzca będzie ten sam. Na kolejnych miejscach pojawiły się takie wyrażenia jak elektryk (samochód elektryczny), spaliny (emisja spalin), hybryda, paliwo (ceny paliw), SUV, autonomiczność, fotoradary oraz eco-driving.

Komentarze

Łukasz
13 lutego 2020 20:29
Modne słowo, jak ta cała elektromobilność bo to tylko chwilowa moda. Jak dla mnie o wiele lepsze są spalinowe auta jak mój rexton. Nie ma nic lepszego na trasy jak porządny diesel