Znacie „Motoryzacyjne Słowo” 2019 roku?

Zanim poznałyśmy wyniki plebiscytu "Motoryzacyjne Słowo Roku" miałyśmy pewne przypuszczenia, że właśnie to słowo było najważniejsze w 2019 roku. Nie pomyliłyśmy się - poznajcie hasło, które w ubiegłym roku było odmienione w branży chyba przez wszystkie przypadki i z pewnością na tym się nie skończy.

ProfiAuto wybrało „Motoryzacyjne Słowo Roku”. Rozstrzygnięcia dokonano za pośrednictwem ankiet internetowych wśród 200 przedstawicieli branży motoryzacyjnej – głównie właścicieli hurtowni, sklepów i warsztatów samochodowych. Wyniki porównano z analizą zapytań internautów uzyskaną dzięki narzędziu Google Trends. 

Zwycięzca mógł być tylko jeden – to elektromobilność. Termin, który w minionym roku zawładnął na dobre rynkiem motoryzacyjnym. Czołowe marki niezwykle solidnie pochyliły się nad promocją elektromobilności i strategii elektryfikacji. Trend ten nie słabnie, a wręcz jest coraz silniejszy. Jesteśmy wręcz przekonane, że w kolejnej edycji zwycięzca będzie ten sam. Na kolejnych miejscach pojawiły się takie wyrażenia jak elektryk (samochód elektryczny), spaliny (emisja spalin), hybryda, paliwo (ceny paliw), SUV, autonomiczność, fotoradary oraz eco-driving.

Komentarze:

Anonymous - 5 marca 2021

Modne słowo, jak ta cała elektromobilność bo to tylko chwilowa moda. Jak dla mnie o wiele lepsze są spalinowe auta jak mój rexton. Nie ma nic lepszego na trasy jak porządny diesel

Odpowiedz
Pokaż więcej komentarzy
Pokaż Mniej komentarzy
Schowaj wszystkie

Zostaw komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wszyskie pola są wymagane do wypełnienia.

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze

Najnowsze