
Złośliwy kierowca blokuje karetkę pogotowia
Kolejny epizod z rosyjskich dróg. Kierowca czerwonego BMW M6 postanowił pokazać, że jest szeryfem na drodze i zatrzymał pędzącą karetkę.
Do tego nieprzyjemnego incydentu doszło na jednaj z dróg, niedaleko Zelenogradu. Ambulans jadący do szpitala z ciężko chorym pasażerem został zatrzymany przez czerwone BMW M6.
Kierowca BMW najpierw wyprzedził od prawej strony ambulans, a po chwili wymusił na nim zatrzymanie, aby wyskoczyć ze swojego samochodu i grozić ratownikom medycznym wiozącym chorego.
Totalnie nie rozumiemy kierowców, którzy za wszelką cenę próbują zrobić na złość pojazdom spieszącym się ratować życie. Jak donoszą lokalne media, człowiek z czerwonego BMW jest już poszukiwany przez policję i grozi mu kara więzienia za to wykroczenie oraz niezapłacone mandaty.
Najnowsze
-
Płatne parkowanie a wzrost wypadków motocyklowych – to szokujące dane! Jak jeździć bezpieczniej?
Wydaje się, że przesiadka na jednoślad w mieście to same korzyści - dowiedz się, czy ma to sens i czy jesteś na to gotowy. -
Test BMW 120 – z potencjałem na przyjaciela
-
Nowy Volkswagen Touareg R – flagowy SUV z wtyczką i sportowym zacięciem
-
Foteliki samochodowe na każdą kieszeń: jak znaleźć bezpieczny model w dobrej cenie?
-
Parking w Warszawie: bezkarność na „kopertach” uderza w najsłabszych – kto na tym zarabia? Cena kopert i fałszywych kart
Zostaw komentarz: