Zjazd Alfy Romeo
Miłośnicy włoskiej motoryzacji już zacierają ręce. Wkrótce w Mediolanie spełnienie ich najskrytszych snów. Najstarsze, najpiękniejsze, najlepsze, najszybsze Alfa Romeo w jednym miejscu o jednej porze - raj?!
![]() |
| fot. Alfa Romeo |
24 lipca 1910 roku, a więc 100 lat temu, we włoskim Mediolanie została zarejestrowana marka Alfa Romeo. W tym roku, jej liczni sympatycy, miłośnicy włoskiego dolce vita, zawitają do pięknego Milano nie po to, by zobaczyć katedrę, czy La Scalę, a wziąć udział w rajdzie organizowanym przez Italian Alfa Romeo Register (RIAR).
26 i 27 lipca to dni wielkiego świętowania! W planie filmowany z helikoptera rajd po przedmieściach miasta, koncerty na żywo oraz odsłonięcie pomnika stworzonego przez Centro Stile Alfa Romeo i rzeźbiarza Agistino Bonalumi zainspirowanego Alfa Romeo 1900 Disco Volante. Kluczem programu będzie jednak zjazd załóg. Na dziś planuje się, że miasto mody odwiedzi około 3 tysięcy zespołów. W jednym miejscu pojawi się cała historia koncernu!
Jeśli chcecie wiedzieć więcej o tej letniej, motoryzacyjnej imprezie wejdźcie na www.alfisti.com
Najnowsze
-
Test Ford Mustang Mach-E Rally – rajdowa stylówka czy coś więcej?
Ford Mustang Mach-E Rally to jedna z tych propozycji, które już na pierwszy rzut oka mówią: nie jestem zwykłym elektrycznym SUV-em. W Europie dostępny jest w ograniczonej liczbie egzemplarzy i bazuje na topowej wersji GT, do której dołożono pakiet Rally. I to właśnie ten pakiet jest kluczem do całej historii. Już na starcie Mach-E Rally […] -
Test Mercedes-AMG E 53 Hybrid 4MATIC+. Czy ta hybryda boli?
-
-10°C i niemy diesel na parkingu. Winne są nie świece, a ten zapomniany element
-
Opony to za mało. Te 2 płyny w aucie decydują o bezpieczeństwie zimą. Sprawdź przed wyjazdem!
-
Niebezpieczne „mikołajki” pod maską: na 8 z 10 płynów do spryskiwaczy nie można polegać

Zostaw komentarz: